Близькі, що зібралися на поминальну службу в Австралії, були приголомшені після того, як між двома розпорядниками похорону спалахнула величезна бійка через суперечку через їхні автомобілі.

Відповідну посаду розмістили на порталі «DailyStar»

Повідомляється, що шокуючі сцени насильства на цвинтарі Руквуд у Сіднеї, Австралія, сталися після того, як обидві похоронні машини прибули до католицького офісу одночасно.

Сумні сім'ї та друзі з жахом спостерігали, як Пол Лахуд-молодший із сімейного похоронного бюро імені його батька нібито кілька разів ударив Джона Френсіса з конкуруючої фірми Sympathy Funerals по обличчю.

Полу Лахуду-молодшому було звинувачено
Полу Лахуду-молодшому було звинувачено

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 14 серпня: трагедія Анджеліни Джолі, зарплата 400 гривень, розцінки на окупантів та сувора правда Цибульської Анджеліна Джолі після візиту в Україну одяглася в чорне і попрощалася зі старшою донькою: "Я розплачусь, якщо буду..." У Криму окупанти затримали терориста Стрєлкова-Гіркіна з підробними документами: їхав у сторону півдня України Криваве пророцтво Ісуса підтвердилося: "біблійна бомба" в Єрусалимі
Показати ще

Процедура на цвинтарі свідчить, що автомобілі повинні зареєструватися у відповідному офісі, перш ніж транспортний засіб, що належить цвинтарю, розпочне процесію, яка веде катафалк і процесію до місця упокою померлого.

Описуючи дивний інцидент 2GB Radio, один свідок сказав: "Це було жахливо. Священик сидів поруч із чоловіком, який, ймовірно, був поранений. Це було неповажно та ганебно".

Поліція Нового Південного Уельсу підтвердила, що їх викликали на цвинтар після повідомлень про напад.

Офіцерам повідомили, що 57-річний чоловік отримав кілька ударів по обличчю після словесної суперечки.

Дві групи зіткнулися після того, як одночасно з'явилися у католицькому офісі на цвинтарі
Дві групи зіткнулися після того, як одночасно з'явилися у католицькому офісі на цвинтарі

Поліція заявила, що приблизно двоє чоловіків були знайомі один з одним.

У заяві поліції йдеться: «Після розслідування поліція заарештувала 35-річного чоловіка близько 15:00 у поліцейській дільниці Оберна. Йому було пред'явлено звинувачення у нападі із заподіянням тілесних ушкоджень та звичайному нападі, і його було звільнено під заставу, щоб з'явитися до місцевого суду Бервуда 28 липня 2022 року».

Пол Лахуд-молодший був усунений від участі у похоронній асоціації.