Чучела путіна були помічені у різних храмах японського міста, і винуватцю урочистості вдалося уникнути судового переслідування.

Цю публікацію оприлюднили на порталі "DailyStar"

72-річний Міцунобу Хіно був помічений камерами відеоспостереження, коли путіна кинули на кіл. Чоловік прибив опудало російського президента до дерева у священному синтоїстському храмі в місті Мацудо, який знаходиться приблизно за 20 миль на схід від Токіо в префектурі Тіба.

Ляльки, відомі в Японії як варі нінге, неодноразово з'являлися на деревах у міських святилищах — місцях, присвячених місцевим божествам.

Ляльки вуду путіна були знайдені прибитими до різних синтоїстських святинь
Ляльки вуду путіна були знайдені прибитими до різних синтоїстських святинь

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв попередив одеситів про "спекотний" серпень, окупанти будуть безжальні: "З води і повітря..." Британська розвідка попередила про підготовку до відкриття нового фронту на півдні України Росію знову покарала матінка-природа: Тинду затопило через нескінченні зливи, людей евакуюють, а влада - у розпачі Зима вже близько: українців суворо попередили перед 7 серпня – вночі на вулицю ні ногою
Показати ще

Вони були закріплені шпилькою через ляльку, що є традиційним методом накладення смертельного прокляття в Японії.

Слідчі затримали Хіно після вивчення відеозапису у храмі, і підозрюваний не заперечував звинувачень, коли вони відвідали його будинок, щоб зробити арешт.

Але, оскільки його було звільнено з-під стражі незабаром після арешту, з'ясувалося, що справа проти нього не триватиме, оскільки звинувачення було знято.

Міцунобу Хіно було помічено камерами відеоспостереження
Міцунобу Хіно було помічено камерами відеоспостереження

Його відпустили з гачка, бо храм, у якому він знімався, — храм Мікадзукі — вирішив не займатися цим питанням, а представник відділу Мацудо прокуратури Тіба заявив: «Потерпілий відкликав скаргу».

Нагадаємо, священик розповів, як людина може стати святою.

Як раніше повідомляв портал "Знай", путінський патріарх ганебно впав під час своєї служби.