Прикута до ліжка мати розповіла, що її життя назавжди змінилося після невдалого інциденту з шаленим скунсом.

Дану публікацію розмістили на порталі «DailyStar»

39-річна Шерон Еванс в даний час є постійною домогосподаркою в Північній Кароліні і добре пам'ятає свою сутичку зі скунсом у жовтні минулого року.

Вона сказала: «Я випустила собак о 2:30 ранку, і там був скунс, якого я не бачила. Собаки намагалися бігти за ним, але він повернувся і побіг до мене, ніби збирався завдати мені болю, тому я побігла назад вгору сходами, щоб потрапити до хати. Я вдарилася кісточкою об сходинку. Було боляче, але в мене був адреналін, тому що я намагалася уникнути скунса».

Рідкісне захворювання викликає розвиток хворобливих м'ясоїдних виразок
Рідкісне захворювання викликає розвиток хворобливих м'ясоїдних виразок

Популярні новини зараз
Переговори з росією на сьогоднішньому етапі війни призведуть до поразки України та Європи - Подоляк Головне за ніч, 14 серпня: трагедія Анджеліни Джолі, зарплата 400 гривень, розцінки на окупантів та сувора правда Цибульської У Криму окупанти затримали терориста Стрєлкова-Гіркіна з підробними документами: їхав у сторону півдня України Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

На жаль для Шерон, тут і почалися її проблеми.

Після удару ногою об сходинку утворився струп, який швидко став болючим і замість того, щоб загоїтися, почав «відкриватися», виділяючи постійний потік гною.

Ці виразки поширилися по нозі Шерон і дали метастази, через що вона не могла встати з ліжка через агонію.

Незабаром було встановлено, що це жахливе та рідкісне захворювання, відоме як гангренозна піодермія, вражає шкіру та викликає виразки.

Шерон залишилася прикутою до ліжка
Шерон залишилася прикутою до ліжка

На жаль, причини захворювання невідомі, проте вважається, що свою роль відіграє слабка імунна система.

Вона сказала: «Схоже, мене вкусив зомбі. Мабуть, щось з'їло мою шкіру. Вони мало що можуть зробити, окрім як погладшати, і немає жодних профілактичних заходів, окрім спроби не нашкодити собі. Щоразу, коли я отримую травму, це трапляється. Я маю бути дуже обережною. Це як жити у міхурі, бо ти не хочеш постраждати. Я завжди намагаюся стежити за ногами. Я не можу робити те, що хотіла».

Плотоядні струпи постійно ростуть
Плотоядні струпи постійно ростуть

І, на жаль, якщо у Шерон дійсно з'явиться нова виразка, вона не зможе встати з ліжка, залишивши свого чоловіка Джейсона, 45 років, під опікою її дітей віком від 16 до 4 років.