Стало відомо, що візуально підтверджені втрати росіян у війні проти України перевищили вже п'ять тисяч одиниць техніки.

Про це заявили в аналітичному проекті Oryx , який за відкритими даними збирає інформацію про військові втрати Росії та України в ході війни.

Примітно, що їх цих п'яти тисяч лише 3200 повністю знищили, а ще близько 1400 українська сторона зуміла забрати собі як "трофейну техніку". Тепер все це служить на благо нашої майбутньої перемоги.

Популярні новини зараз
У ЗСУ назвали найпотужнішу зброю в арсеналі на сьогоднішній день: "Влучає дійсно в точку" Злочинець розстріляв переповнену лікарню, влаштувавши кривавий хаос: "Насильство у цьому місті задушує!" Водіїв чекає ще один "сюрприз" після підвищення цін на пальне: Рада проголосувала за нові штрафи, кого та за що покарають Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія
Показати ще

Наприклад, з 916 танків 556 було ліквідовано, а 277 захоплено. Що стосується бойових машин - 506, з яких 334 знищили, і 131 захопили. Бойові машини піхоти – 987 (644 знищені, 254 захоплені).

При цьому, за оцінкою аналітиків цього порталу, втрат України значно менший. 1386 одиниць, у тому числі 232 танки (110 знищено, 108 захоплено), 116 бойових броньованих машин (56 знищено, 57 захоплено) та 173 бойових машин піхоти (101 знищено, 58 захоплено).

Воїн ЗСУ. Фото: скрнишот Youtube
Воїн ЗСУ. Фото: скрнишот Youtube

Найбільше втрат у росіян, звичайно, серед особового складу. За даними Генштабу України, вже понад 40 тисяч військових вирушили на концерт до Кобзони, і їхнє "звільнення" нічим добрим не закінчилося. І так буде з кожним, хто наважиться на будь-яку агресію проти українського народу.

ЗСУ. Фото: скрін youtube
ЗСУ. Фото: скрін youtube

За міжнародними даними, втрати набагато вищі, адже українським Генштаб не враховує найманців, а також мобілізованих громадян із ЛДНР. Справжнє число повільно, але впевнено наближається до позначки 100 тисяч. Ось такі "герої" у "другої армії світу". Незабаром Україна поверне всі свої території назад.

Нагадаємо, що обмежені не лише розумові здібності: російським окупантам виділили ресурсів максимум на два наступи .

Раніше повідомлялося, що в США підтримали передачу Україні ракет великої дальності: HIMARS виходить на полювання

Також, Олексій Арестович пояснив, як відбуватиметься контрнаступ ЗСУ у Херсоні: у окупантів є лише три варіанти, щоб вижити