53-річна Андреа Саншайн, яка мешкає в Лондоні, влаштувала сміливу демонстрацію, поділившись кадрами зі свого масажу. До речі, за її словами, він є причиною того, що вона не має целюліту.

Відповідний пост Андреа Саншайн розмістила на своїй сторінці у Instagram.

Андреа Саншайн, яка живе в Лондоні, не звикає до демонстрації плоті, оскільки вона часто виставляє напоказ своє приголомшливе тіло.

Вона може похвалитися величезною кількістю підписників у 146 000 шанувальників в Instagram, де вона обслуговує легіон своїх фанатів.

Тепер в одному зі своїх останніх постів Андреа поділилася декількома знімками, на яких вона демонструє свою спортивну попку.

Популярні новини зараз
Виплати лише раз в квартал: в ПФУ повідомили важливу деталь для українських пенсіонерів Навіть відключений газ не врятує від боргів: українцям доведеться платити і за це "Газмережі" зробили важливе попередження: стосується всіх, хто користується газовою плитою чи котлом По 50 гривень з пенсіонера: абоненти Vodafone скаржаться на безпідставне списання грошей
Показати ще

Вона написала: «Сьогодні був день масажу у мого неймовірного масажиста та прекрасної подруги @bioesteticabysandra, як же я сумувала за нею. І вона добре піклується про мою пружну шкіру, яка взагалі не має целюліту».

Андреа продовжила свою посаду, запевнивши фанатів, що ці процедури підходять для її віку.

Вона додала: «Непогано для мого віку, правда? Знаєте, чому? Тому що я добре належу до свого тіла, я щодня займаюся спортом, я зірка вправ. А як щодо вас? Гей, пані, вік — це лише цифри, подивіться, яка я гаряча. Ось невелика забава для любителів поп».

Шанувальники залишилися у захваті від знімків, оскільки один із них написав: «Дуже красива жінка».

Нагадаємо, що 53-річна бабуся приваблює хлопців удвічі молодших за себе.