Поліція розпочала розслідування та заарештувала чоловіка та жінку за підозрою у жорстокому поводженні з дітьми. Це сталося після того, як з'явилося мерзенне відео, на якому вони пригощають дитину алкоголем.

Даний пост розмістили на порталі «DailyStar»

Пара була заарештована в будинку після того, як кадри були розміщені в соціальних мережах та спонукали поліцію розпочати розслідування.

У 14-секундному кліпі жінка, яка, як вважають, є мамою малюка, наливає алкоголь у кришку від пляшки і, здається, дає дитині, утримуючи її голову.

Потім створюється враження, що вона виливає прозору рідину у горло дитини.

Популярні новини зараз
Відомий продюсер розповів про космічну пенсію Софії Ротару: "Ох, хлопці, вам би таку" ЗСУ готові: Сергій Хлань анонсував приємні новини для херсонців у найближчі тижні Ціни на цукор та сіль в Україні знову підіймаються вгору: у скільки обійдуться необхідні продукти серпні Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують"
Показати ще

Жінка напоїла дитину горілкою: скрін з відео
Жінка напоїла дитину горілкою: скрін з відео

На задньому плані було видно чоловіка без сорочки в шортах і кросівках, який, як передбачається, був батьком дитини.

Під час короткого кліпу можна було почути гучну музику, коли дитина, якій, мабуть, від восьми місяців до року, сиділа на підлозі з жінкою.

Поліцейські підтвердили, що офіцерів було викликано у власність у Дуврі, графство Кент, рано вранці 21 червня після повідомлень про заворушення.

Жінка напоїла дитину горілкою: скрін з відео
Жінка напоїла дитину горілкою: скрін з відео

Поліція Кента додала, що чоловіка і жінку заарештували за підозрою в жорстокому поводженні з дітьми.

Представник поліції сказав: «Прибувши на місце, офіцери дізналися про побоювання за дитину на адресу в цьому районі. Було вжито заходів для захисту причетних до цього, і того ж дня чоловіка і жінку заарештували за підозрою у жорстокому поводженні з дітьми. З того часу їх було звільнено під заставу, а розслідування триває».

Жінка напоїла дитину горілкою: скрін з відео
Жінка напоїла дитину горілкою: скрін з відео

Соціальні служби також були проінформовані про інцидент, і передбачається, що дитина все ще перебуває з парою після того, як їх було звільнено під заставу.

Дует отримав негативну реакцію сотень користувачів соціальних мереж після того, як відео було опубліковане в Інтернеті.