Жінка викликала обурення, намагалася продати свого семирічного сина незнайомцям, щоб розплатитися з боргами. Вона зустріла покупців у торговому центрі, сподіваючись завершити продаж.

Відповідну посаду розмістили на порталі «DailyStar»

36-річна мати трьох дітей нібито оголосила, що її син виставлений на продаж. У спробі погасити борги, що накопичилися, вона зустріла покупців у торговому центрі.

Цю жінку на ім'я Наргіза затримали відповідно до російських законів про торгівлю дітьми після того, як волонтери з благодійної організації боротьби з рабством відгукнулися на її рекламу.

Члени «Альтернативи» представилися зацікавленими покупцями та пішли на зустріч із Наргизою, яка заявила, що її семирічний син «не проти» передачі до іншої сім'ї за певну суму грошей.

Популярні новини зараз
Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Головне за ніч 2 жовтня: "мобіки" путіна самознищилися, Тарас Цимбалюк на таблетках, а на Новий рік "Олів'є" не буде Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Наргизу спіймали після спецоперації, яка проводиться на тлі занепокоєння в росії тим, що дітей продають у сексуальне рабство або навіть на частини тіл для організованих злочинних угруповань.

Наргіза сказала, що її семирічний син не заперечував продажу
Наргіза сказала, що її семирічний син не заперечував продажу

Представник благодійної організації сказав: «До кінця ми сподівалися, що це була вигадана історія, що це був чийсь дурний жарт чи шахрайство на гроші. Однак, коли наша група разом із співробітниками виїхала на угоду, ми стали свідками продажу хлопчика. Наргіза отримала гроші та віддала дитину незнайомій людині».

36-річну жінку взято під варту, а її син, який, як стверджується, був від попереднього партнера і не подобався її нинішньому чоловікові.

Також представник із «Альтернативи» раніше попереджав про зростання числа російських жінок, які продають своїх дітей, говорячи, що вони звинувачують у цьому фінансові труднощі, але мають «низькі моральні стандарти».

Як раніше повідомляв портал "Знай", донька відомої чернівчанки 20 хвилин убивала маленького песика.