Жінка дізналася, що «привид» увійшов до її спальні і доторкнувся до неї і поцілував її, поки вона спала. Саме тому вона та її хлопець встановили приховану камеру та зробили шокуюче відкриття.

Цю публікацію оприлюднили на порталі "DailyStar"

Сінгапурська жінка жила в державному житлі від Ради з житлового будівництва та розвитку (HDB), коли вона помітила, що «привид» токається та цілує її, поки вона спить.

Виступаючи перед сінгапурським судом, вона сказала, що її чіпали за груди та промежину, але вона могла бачити лише «темну тінь».

Пізніше камера відеоспостереження показала, що це був її домовласник, а не щось із області паранормальних явищ.

Популярні новини зараз
Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова
Показати ще

Він був заарештований і не визнав себе винним за двома пунктами звинувачення у непристойному нападі.

Shin Min Daily News повідомляє, що 29 серпня 30-річна жінка розповіла в суді про свої болючі переживання.

У своїх свідченнях вона сказала, що вона та її хлопець взяли на себе оренду квартири у травні минулого року, а у червні домовласник нібито влаштував їм п'яну вечірку, щоб привітати їх.

Вона сказала, що почувала себе трохи п'яною і вирішила лягти спати, але тієї ночі прокинулася від поцілунку в губи, коли її всю пестили.

Спочатку вона подумала, що це її хлопець, але, обернувшись, вона побачила тільки «темну тінь», і, хоча її хлопець був лисим, у цього «привида» була густіша шевелюра.

Жінка стверджувала, що все це тривало близько 10 хвилин, перш ніж її хлопець повернувся до кімнати після душу.

Оскільки в будинку було лише двоє чоловіків, вони припустили, що це господар будинку, хоча бойфренд нібито ставив собі запитання, чи це привид, бо він міг бачити тільки тінь.

Серйозно сприйнявши можливість появи привидів, вони не відразу викликали поліцію, а натомість встановили камеру і перестали спати голяка.

Другу вечірку 14 серпня того ж року влаштував господар - знову було пияцтво і знову жінка лягла спати раніше за свого хлопця.

На кадрах, знятих о 00:56, видно, як вона сидить на ліжку, перш ніж рука сягає дверей і вимикає світло. Камера переходить на нічне бачення.

Можна побачити, як господар входить до кімнати і торкається до неї, але вона, схоже, не зовсім заснула і прокинулася.

Затриманий домовласник сказав: "Твій хлопець приймає душ. У тебе все нормально?"

До кінця серпня пара, травмована передбачуваними нападами, знайшла нове місце проживання. За повідомленнями, вони навіть повернули заставу від дружини домовласника.

Як раніше повідомляв портал "Знай", мисливці за привидами зустріли "демона" у житлі молодої родини.