Алексіс зазнала справжнього шоку, коли дізналася, що вагітна, помітивши голівку своєї дитини під спідницею.

Цю інформацію Алексіс розмістила у своєму аканті в Тікток.

Алексіс сказала, що вона мала регулярні місячні, і тести давали негативний результат.

19-річна дівчина згадала момент, що стався чотири роки тому, та те, як її батьки відреагували на новину.

Вона почала з того, що пояснила, що знала, що у її мами була печія, коли вона була вагітна нею, і того літа у неї теж були подібні симптоми.

Популярні новини зараз
Марк Фейгін передбачив введення військ НАТО в Україну, але для цього путін повинен зважитися на крайній крок Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Оля Полякова захотіла, щоб Олексій Арестович вклав її в ліжко на очах чоловіка: "Нехай дивиться" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Алексіс народила у 15 років: скрін з відео
Алексіс народила у 15 років: скрін з відео

"Тест на вагітність негативний, а в мене все ще регулярні місячні і більше немає симптомів, це повертається до мого першого дня в 11-му класі 5 вересня", - сказала вона.

"У мене був абсолютно нормальний день у школі, я готувалася до сну, у мене був невеликий біль у спині, тому я приймала знеболювальні і не думала про це".

Алексіс тоді було 15 років і наступного дня вона розповіла батькам про постійний біль у спині, але вони думали, що вона просто намагається взяти відгул від школи.

@alexisqueen.x

Storytime about my cryptic pregnancy! Like&follow if you want a pt.2 #crypticpregnancy #foryoupage #fyp #teenmum #storytime #followme #surprisebaby

♬ original sound - Sarah Cothran

Вона продовжила: "Іду в туалет перед тим, як піти до школи, і відчуваю бажання тужитися, кричу мамі і кажу їй, що думаю, що народжую. Моя мама кричить, щоб я спустилася вниз, потім піднімає спідницю, щоб перевірити, і шокуюся, коли бачу голову, а мій тато вибігає за двері, щоб зробити тест на вагітність".

І тоді стало ясно, що Алексіс вагітна, але багатьох глядачів торкнулася весела відповідь її батька.

Один жартома запитав: «Що показав тест на вагітність твого батька?»