Великий нацистський підводний човен, який нещодавно був знайдений біля узбережжя Аргентини, «може бути підводним човном, який евакуював Гітлера наприкінці війни», за словами його знайшов.

Цю інформацію розмістили на порталі «DailyStar»

Катастрофа була нещодавно знайдена недалеко від Кекена членами дослідницької групи «Відсутня ланка».

Абель Басті, лідер гурту, вважає, що це може бути нацистський корабель, який переніс Гітлера до нового життя.

Наразі місце аварії відвідали водолази ВМС Аргентини, які опублікували перші його зображення.

Популярні новини зараз
Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації ТЦК може відібрати важливий документ – українців попередили про чергову пастку "Це тупість...": українці лютують через слова зірки "Кріпосної", після удару по дитячій лікарні Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

66-річний Басті, журналіст і письменник, сказав: «Моя основна гіпотеза полягає в тому, що Гітлер утік до Аргентини. Це міг бути підводний човен, який евакуював Гітлера наприкінці війни».

Розбитий нацистський підводний човен
Розбитий нацистський підводний човен

Він сказав про підводному човні, який зазнав катастрофи: «Припускається, що він прибув потай взимку 1945 року. Методологія полягала в тому, щоб висадити підводний човен, а потім затопити його, щоб знищити сліди».

Басті вважає, що тирана відвезли на ранчо в Моромарі, на північ від Кекена, імовірно побудоване німецькими агентами.

Ще один підводний німецький човен U-530 з'явився біля берегів Аргентини в 1945 році, що породило теорію про те, що вони використовувалися для перевезення нацистського вищого керівництва.

Більшість людей вважають, що Гітлер наклав на себе руки в Берліні в квітні 1945 року, але деякі стверджують, що він утік з Німеччини.

Німецький підводний човен U-530 після капітуляції
Німецький підводний човен U-530 після капітуляції

Відомо, що кілька нацистів бігли з Європи після Другої світової війни так званими «щуровими стежками», секретними шляхами відходу, які в основному вели до притулків у Латинській Америці.

Їм допомагав тодішній президент Аргентини Хуан Перон, людина, яка назвала Нюрнберзький процес «ганьбою та невдалим уроком для майбутнього людства».

Як раніше повідомляв портал "Знай", пропагандист закликав до біологічного знищення українців: такого соромилися навіть фашисти.