1. Виберіть вправи, які вам подобаються. Багато людей автоматично розцінюють заняття спортом як щось непривабливе" або "нудне". Якщо ви будете віддавати перевагу заняттям, які вам дійсно "по душі", ви почнете отримувати задоволення від занять спортом.

2. Не поспішайте. Знову ж таки, фізичні вправи можуть бути якими завгодно. Якщо вам не подобається займатися у швидкому та інтенсивному темпі, виберіть заняття повільніше, з невисокою інтенсивністю.

3. Перетворіть заняття спортом в розвагу. Деколи фізичні заняття можуть бути трохи монотонними і нудними. Додайте родзинку своїх тренувань, щоб зробити їх більш веселими.

Популярні новини зараз

Кума Марічки Падалко Лідія Таран розкрила 5 фактів про іменинницю: про що мріє телеведуча у 45

Приватний вертоліт впав біля траси, є загиблі: рятувальники пробираються крізь туман

Ніну Матвієнко позбавив пенсії режим Януковича: "Я грошей не бачила"

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Показати ще

4. Внесіть різноманітність. Виконання одних і тих же вправ кожен день по кілька разів на тиждень може швидко набриднути. Робіть тренування цікавіше, щоб отримувати задоволення від занять спортом.

5. Запишіть вигоди від занять спортом. Існує безліч причин для підтримання стабільного графіка вправ. Запишіть їх і щодня або щотижня перечитуйте. Ви зможете полюбити заняття спортом, якщо будете знати, як вони впливають на ваші розум, тіло і дух.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про 5 міфах про пиво.