У нас у головах, на жаль, все ще існує безліч стереотипів і домислів про те, що насправді хочуть чоловіки у ліжку. Читай цей матеріал Clutch щоб раз і назавжди розвіяти 5 міфів про секс.

МІФ 1: ЧОЛОВІКИ ЛЮБЛЯТЬ АКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ЯЗИКА ПІД ЧАС ПОЦІЛУНКУ

Правда: насправді не всі чоловіки люблять французькі поцілунки. Вільям Кейн, автор книги "Мистецтво поцілунку", провів опитування серед 50 тисяч чоловіків і виявив близько 30 різних способів цілуватися, які подобаються різним людям і не припускають, що один з вас засуне язик в рот іншому.

МІФ 2: ЧОЛОВІКИ ВВАЖАЮТЬ, ЩО "РОБОТА РУКАМИ" — ЦЕ НУДНО, ТОМУ ЩО ЦЕ ВОНИ МОЖУТЬ ЗРОБИТИ І САМІ

Популярні новини зараз
"На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Вимкніть ці прилади з розетки, як йдете з дому: правила, які не можна забувати Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

Правда: з таким твердження погодяться далеко не всі. Щоб навчитися правило задовольняти чоловіка руками, візьміть урок у нього самого.

МІФ 3: ВІН ХОЧЕ, ЩОБ ВСЕ СТАЛОСЯ ШВИДШЕ

Правда: чоловіки теж хочуть зробити свій оргазм яскравішим, але це буває непросто. Існує декілька технік для того, щоб продовжити задоволення, наприклад, техніка "Стоп-старт". Якийсь час ви займаєтеся сексом, а потім зупиняєтеся — в момент, коли він досить збуджений, але ще не відчуває себе так, немов ось-ось фінішує.

МІФ 4: ВІН НЕ ХОЧЕ, ЩОБ ВАШІ ЗУБИ МАЛИ СПРАВУ З ЙОГО НІЖНОЮ ПЛОТТЮ

Правда: легке покусування шкіри може бути дуже сексуальним. Проблема виникає тільки тоді, коли зуби дряпають шкіру або якщо укус дуже сильний. І ні за що не торкайтеся зубами вуздечки, вона для цього занадто чутлива.

МІФ 5: ЯКЩО ВИ ДУЖЕ РОЗКУТІ В ІНТИМНОМУ ЖИТТІ, ВІН НЕ БУДЕ ВАС ПОВАЖАТИ І НЕ ЗАХОЧЕ БУДУВАТИ З ВАМИ СЕРЙОЗНИХ СТОСУНКІВ

Правда: ті часи, коли розкутість в ліжку була маркером розбещеності давно пройшли. Чоловіки розуміють, що жінці можна і потрібно отримувати задоволення в ліжку. Адекватному чоловікові подобається, коли жінка почуває себе з ним досить комфортно, щоб досліджувати чуттєвий світ один одного.

Нагадаємо, як правило, чоловіки постійно завищують кількість своїх сексуальних партнерів, щоб здаватися більш досвідченими в очах друзів і знайомих.

Як повідомляв Знай.ua, говорити з дитиною про "це" може бути ніяково для батьків з радянським вихованням, але, повірте, в цьому немає нічого поганого.

Також Знай.ua писав, експерти дізналися у жінок у віці від 18 років, що вони мають на увазі під серйозними стосунками, а також розпитали, в чому ж полягають плюси і мінуси тривалих сімейних зв'язків.