Фахівці прийшли до висновку, що відсутність інтимного життя негативно впливає на здоров'я жінки. Які ж хвороби можуть з'явиться через відсутность регулярного статевого зв'язку? Про це читайте в матеріалі Clutch.

Жінці потрібно регулярно вкладати свою сексуальну енергію в стосунки з партнером. Якщо це не трапляється, то в організмі жінки можуть відбутися збої, аж до серйозних захворювань. Одна з найпоширеніших проблем у жінки без сексу - це атрофія піхви, яка тягне за собою викривлення стінок вагіни. На появу цього захворювання впливає не тільки факт життя без інтиму, свою лепту вносить куріння і відсутність пологів. Експерти пояснили, що секс стимулює кровообіг, а це в свою чергу робить стінки піхви еластичними, в іншому разі орган просто зношується.

Атрофія статевого органу не єдина проблема, з якою може зіткнутися жінка. Учені з Великобританії з'ясували, що якщо жінка не отримує регулярної сексуальної розрядки, вона починає піддаватися стресу. І навпаки, чим більше оргазмів вона отримує, тим менше навантаження отримує її психіка. Цікаво, в результаті одного з останніх досліджень в цій області експерти дізналися про те, що інтим під час місячних має знеболювальну дію. Це можна назвати ще одним плюсом на користь регулярного сексу.

Слід зазначити, що проблеми зі здоров'ям при відсутності сексу існували завжди. Але ще століття тому таку загрозу називали істерією, небезпечним психічним захворюванням. Лікарі тоді не визнавали, що саме відсутність оргазму може впливати на психіку жінки.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Вода дорожчає вже з серпня: скільки доведеться платити Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Нагадаємо, англійська компанія випустила розумний презерватив. Новинка під назвою i.Con представила компанія British Condoms.

Як повідомляв Знай.ua, що наука довела, кохання – це почуття, яке піддається контролю і підпорядковується психологічним законам. Важливо, щоб між вами та об'єктом кохання повинна бути базова симпатія і мінімальне відчуття комфорту.

Також Знай.ua писав, що всі таємниці інтимного бізнесу вирішив розповісти співробітник одного з російських секс-шопів. Він взяв участь у флешмобі в соціальних мережах "один лайк один факт" і перерахував кілька сотень фактів про свою роботу.