Представники ВООЗ офіційно визнали неконтрольоване бажання інтимної близькості хворобою.

Обсесивно-компульсивна сексуальна поведінка — нездатність контролювати сексуальне бажання, Всесвітня організація охорони здоров'я внесла в свій каталог захворювань. Сексуальна залежність стоїть на одному рівні з ігроманією і наркоманією. Симптоми хвороби можна також порівняти з алкоголізмом. Про це передає Clutch.

У випуску Міжнародної класифікації хвороб ВООЗ обсесивно-компульсивна сексуальна поведінка буде значитися як нездатність контролювати сильне сексуальне бажання або одним словом — гіперсексуальність. З офіційним статусом діагнозу, лікарі зможуть призначати відповідне лікування.

Спеціалісти ВООЗ зазначають, що визнання сексуальної залежності не буде виправдовувати, приміром, ґвалтівників. Подібні випадки відносяться до галузі кримінального права і притягуються до судової відповідальності. Проте будь-яка людина, яка буде відчувати в собі неконтрольовану тягу до сексу може звернутися до лікарів.

Популярні новини зараз
Асфальт буде плавитись під ногами: в Україну знову повернеться спекотна погода "На Росію чекає повторення катастрофи": афонський старець передбачив потужну подію для України Українцям платитимуть щомісячну допомогу на медичні послуги: як подати заявку, не виходячи з дому Пенсіонерам призначать тимчасову допомогу: хто отримає значні виплати
Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вчені склали список з 10 продуктів, які викликають харчову залежність. Серед них є і ті, якими люблять поласувати практично всі. Ризикнете від них відмовитися?

Дослідження показують, що певні продукти харчування викликають більш сильну залежність, ніж інші. Вчені з Університету Колорадо провели дослідження, в ході якого вони вивчили вплив 35 різних продуктів і страв. В результаті був створений список з 10 продуктів-наркотиків.

Список продуктів, що викликають залежність:

Піца.

Шоколад.

Чіпси.

Бісквіти.

Морозиво.

Смажена картопля.

Чізбургери.

Недієтична газована вода.

Тістечка.

Сир.

Сир є єдиним у цьому списку продуктом харчування, який не відноситься до категорії високо перероблених. Одинадцяту сходинку в рейтингу займає бекон, якраз є переробленим продуктом. Велика частина небезпечних продуктів харчування містить багато жиру, а після їх вживання в крові зростають показники цукру.