5 правил поведінки в Стамбулі

поділитись
Відвідати це стародавнє місто обов'язково треба. А ми розповімо, як потрібно поводити себе в Стамбулі, щоб отримати максимум задоволення від подорожі.

Стамбул прекрасний у будь-яку пору року, і це одне з тих міст, які обов'язково потрібно відвідати. На його вулицях - і застигла історія кількох імперій, і колорит сучасної Туреччини.

Ольга Горощенко, директорка з туризму компанії "Пілот", поділилася зі Znaj.ua професійними секретами і розповіла про те, як отримати максимум задоволення і користі від подорожі до Стамбула.

1. Не обмежуйтеся вулицею Істікляль

Багато туристів приділяють занадто багато уваги цій центральній пішохідній вулиці. Але тут ви навряд чи знайдете справжню смачну каву, автентичну музику і оригінальну архітектуру. Тут здебільшого попса для приїжджих.

Краще згорнути в бічні вулиці і прогулятися до районів Топхане і Каракей.

стамбул каракей

2. Не купувати їжу на Галатському мосту

Вусаті зазивали вас будуть запрошувати в численні заклади громадського харчування на мосту через бухту Золотий Ріг. Але краще обходити ці заклади стороною.

Не поскупіться і підіть в хороший ресторан, де вам запропонують справжню якісну турецьку кухню.

3. Не катайтеся на туристичних човнах

По Босфору снують сотні човнів, забитих туристами. Повірте: можна з таким же успіхом покататися на громадському водному транспорті. І це точно обійдеться вам набагато дешевше.

стамбул босфор

4. Не ображайте вуличних кішок

Їх тут навіть не прийнято називати вуличними. Вони - міські. І їх у Стамбулі дуже багато, особливо при мечетях. Адже це улюблена тварина пророка Муххамеда.

5. Не замовляйте каву з молоком

Якщо, звичайно, не хочете смертельно образити турка. Тут приготування кави зведено в культ. Тому замовити американо, тим більше, з молоком - це значить наплювати в раниму душу турецького кавомана.

стамбул кофе

І загальна порада: не зосереджуйте тільки на центральних частинах і тільки на вивченні старожитностей. Стамбул прекрасний у своєму розмаїтті, і постарайтеся побачити за час своєї подорожі якомога більше.

 

Автор матеріалу: 
Ольга Сотникова
Теги: 
туризм, подорожі, Стамбул, Туреччина, кава
Автор цього відео наочно показав нам, що відбувається при зустрічі піраній і крабів
0
0
17:41 19.04.2018
Така улюблена страва виявилася небезпечною
0
0
16:55 19.04.2018
Дієтолог пояснила, чому їсти на ходу - небезпечно
0
0
16:30 19.04.2018
Згідно ряду прийме і народного досвіду, існує цілий ряд подарунків з яскраво вираженою негативною енергією
1
0
15:40 19.04.2018