1. Навчіться їздити на велосипеді, якщо ви ще цього не вмієте. Це перший і найважливіший крок. Ви можете зробити це на будь-якому зручному вам за розміром велосипеді, але краще всього починати на односкоростном велосипеді з ножним гальмом, так як вам не доведеться піклуватися про перемиканні швидкостей і передньому гальмі.

2. Вибирайте гірський велосипед, якщо вам подобається їздити по купинах і бруду. Багато з цих автомобілів оснащені, принаймні, передньою підвіскою для поліпшення комфорту і рульового управління при їзді по нерівних поверхнях. Гірські велосипеди також можуть бути хороші для звичайної їзди по місту, так як вони володіють особливою стійкістю і добре справляються з подоланням бордюрів і подібними перешкодами. Новачкам також може здатися, що рульове управління гірського велосипеда простіше у використанні.

3. Подумайте про те, як ви будете використовувати велосипед. Якщо ви не плануєте виїжджати за простір асфальту, краще буде взяти гірський велосипед.

Популярні новини зараз

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Пророк, який передбачав загибель президента заговорив про нову трагедію на Євро-2021: "Відбудеться під час..."

"Холостяк" Заливако задумався над емоціями поруч з Ганною Богдан: "Щирості в ній немає"

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Показати ще

4. Якщо ви плануєте прикріпити до велосипеда кошик, седловую сумку або крісло для дитини, вам потрібно переконатися, що каркас велосипеда буде сумісний з цими доповненнями. У багатьох магазинах є вже зібрані варіанти велосипедів з даними доповненнями, так що вам не доведеться думати, підійде каркас чи ні.

5. Шосейні і гірські велосипеди зазвичай оснащені передачею або переказним механізмом, який управляється за допомогою важеля. Це дуже корисно для велосипедистів, особливо в гористій місцевості або при необхідності розвитку високій швидкості. Вони зазвичай дозволяють вам налаштувати роботу педалями для їзди по пагорбах, при вітрі або, якщо ви просто втомилися. Однак, подібні вбудовані системи підвищують вартість велосипеда також, як і його вага. Тому багато велосипедисти обирають велосипед тільки з однією передачею. Будь-який велосипед можна переробити в одношвидкісний, однак, для цього потрібно натяг ланцюга.

Раніше портал "Знай.uа" розповів, як пережити розставання.