1. Для початку визначтеся з жанром майбутнього блогу. Вважається, що сформулювати завдання – це наполовину вирішити її. Якщо вашим завданням є повідати друзям і близьким про свої новини і враження, то можна вибрати блог відкритого типу з допуском людей з певного списку. Поставте себе на місце своїх друзів, уявіть, що їм було б цікаво почитати, і який стиль викладу найбільш доречний стосовно цієї конкретної групи читачів.

2. Намагайтеся писати як експерт. Тільки переконаний у власній правоті і компетентна людина може переконати іншого, незалежно від того, яка обговорювана тема. Читачам подобається дізнаватися щось нове і вчитися, отримуючи цікаву і корисну інформацію. Якщо ви будете писати про те, що добре знаєте чи вмієте у такій цікавій формі, то успіх і популярність вашого блогу будуть гарантовані.

3. Пишіть, використовуючи словоформи, які ви зазвичай використовуєте при розмові. В цьому полягає специфіка блогів. Саме цим вони відрізняються від більшості традиційних літературних форм. Уявіть собі, що ви розмовляєте з друзями, і постарайтеся вловити саме ті інтонації, які приходять вам в голову.

Популярні новини зараз

Подрузі стримера Reeflay збирають на похорон, а він продовжує грати: "Ти довб**б?"

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Заробітчанин присоромив українців за кордоном, правда очі коле: "Дружина спить з третім"

Показати ще

4. Діліться з читачами деталями. Давайте подивимося на це так: блоги в інтернеті є вербализированными аналогами реаліті-шоу на телебаченні. І з цієї аналогії випливає, що чим більше барвистих і яскравих персонажів буде присутній у вашому блозі, чим яскравіше й виразніше будуть описувані вами факти, тим успішніше і популярнішим буде ваш блог.

5. Після того, як ви вибрали тему вашого блогу, вкрай важливо стежити за тим, щоб усі ваші публікації були як би частинами єдиного цілого і при цьому самі по собі не виглядали напівфабрикатами. Це схоже на телевізійні серіали, коли кожен трансльований епізод має логічний початок, кульмінацію і розв'язку, але при цьому є сполучною ланкою між попередніми та наступними серіями.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про 5 простих способів захистити смартфон від злому.