1. Змиріться з тим, що за вами можуть стежити. Це не параноя, а просто усвідомлення того, що можуть бути люди, яким цікаво копирсатися у вашому особистому житті і використовувати якусь інформацію в своїх цілях. Це можуть бути ваші колишні, люди, яким не подобається ваша поведінка або погляди, а також друзі, які з певних причин налаштувалися проти вас. Ви ніколи не можете передбачити, як все складеться, як би ви не старалися. Будьте пильними і зберігайте особисту інформацію від сторонніх.

2. Скопіюйте найважливішу листування, документи або фотографії на інший цифровий носій, будь то флеш-карта, комп'ютер або планшет.

3. Думайте, а не припускайте. Варто украдена інформація того, щоб витрачати на її захист стільки зусиль? Уявіть собі найгірший сценарій розвитку подій і відштовхуйтеся від цього. Привчіть себе не зберігати особисту інформацію на своєму смартфоні і видаляти повідомлення відразу після прочитання. Якщо на вашому телефоні не буде жодної мало-мальськи корисною для хакерів інформації, то ви можете не боятися за свою репутацію. Завжди думайте, перш ніж діяти. Не будьте бездумним користувачем смартфона.

Популярні новини зараз
Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати
Показати ще

4. Пароль захищає вашу голосову пошту. Щоб убезпечити себе від бажаючих отримати конфіденційну інформацію, переконайтеся, що ваш надійний пароль.

5. Виберіть, такий пароль, який буде важко відгадати. Без сумніву, прості паролі простіше запам'ятовувати, але дата вашого народження або кілька однакових цифр поспіль навряд чи захистять ваш телефон. Люди без праці зможуть зрозуміти вашу логіку, а це ризиковано. Не потрібно використовувати в якості пароля дати народження, річниці чи послідовні цифри. Перше, що спробують ввести хакери, це саме такі особисті дані, як пам'ятні дати або клички домашніх вихованців.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Роскомнадзор наїхав на Apple і Google.