1. Виберіть тихе місце. Медитація вимагає заспокійливого і заспокійливого оточення. Це дозволить вам сконцентруватися безпосередньо на медитації і захистить ваш розум від зовнішніх подразників. Постарайтеся знайти місце, в якому вас не будуть відволікати протягом вашого заняття, не важливо, скільки воно потребує часу – п'ять хвилин чи півгодини. Вам не знадобиться багато простору – медитувати можна навіть в самій маленькій кімнаті або в коморі, якщо ви зможете залишатися там на самоті.

2. Одягніть зручний одяг. Одна з найголовніших цілей медитації – заспокоїти розум і заблокувати зовнішні подразники – це може бути складним, якщо ви відчуваєте фізичний дискомфорт з-за вузької або обмежує руху одягу. Намагайтеся одягати вільний одяг для медитації і не забувайте знімати взуття.

3. Вирішіть, як довго ви будете займатися медитацією. Перед початком вам слід вирішити, скільки часу ви зможете приділити медитації. Багато практики радять приділяти цьому заняттю двадцять хвилин двічі в день, але новачки можуть починати із занять тривалістю в п'ять хвилин один раз на день.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 15-21 липня для всіх знаків Зодіаку: здійснення бажань Риб, відсутність зв'язку Скорпіонів та радість Раків Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Українці не можуть скористатися перевагами двозонних лічильників: чому немає обіцяної економії
Показати ще

4. Зробіть розтяжку. Медитація включає в себе необхідність сидіння на одному місці певну кількість часу, тому важливо мінімізувати будь-яку напругу в м'язах перед початком. Вправи на розтяжку зроблені протягом декількох хвилин, дуже допоможуть вам розслабитися і підготувати ваше тіло і розум для медитації. Це також допоможе вам розслабити розум, замість концентрації на болючих місцях вашого тіла.

5. Сядьте в зручну позу. Як сказано вище, дуже важливо, щоб ви відчували себе комфортно під час медитації, тому постарайтеся знайти максимально зручну позицію для вас. Традиційно, практикують медитацію сидячи на підлозі на подушці в позі лотоса, або в позі підлозі-лотоса. Якщо ваші ноги, стегна і нижня спина не дуже гнучкі, то поза лотоса може змусити нижню частину вашої спини вигнутися назад, заважаючи балансування вашого торсу. Виберіть позу, в якій вам легко зберігати рівновагу і ви здатні сидіти рівно і прямо.

Нагадаємо, що існують поради, які допоможуть змінити ваше життя на краще. У них немає нічого незрозумілого, такі рекомендації може виконати кожен. Дотримуйтесь їх і ви помітите, як ваше життя кардинально зміниться.

Як повідомляв Знай.иа, в нашому житті все відбувається не просто так, ми постійно стикаємося з безліччю людей. Деякі вважають, що цьому є певна причина, і деякі люди з'являються в нашому житті спеціально щоб дати якийсь урок.

Також Знай.иа писав, "сліди фекалій, мікрофлори шкіри і виділень": лише ряд причин, чому новий одяг потрібно обов'язково прати.