Існує певний набір якостей, які приваблюють більшість достойних, успішних і зрілих чоловіків. Яка жінка потрібна успішному чоловікові? Читай про це в матеріалі Clutch.

Здатність вірити в свого чоловіка більше, ніж він сам у себе

Навіть сильні світу цього потребують жінку, яка буде в них вірити. Ніхто не застрахований від провалу. Фішка в тому, щоб щиро вірити у свого чоловіка незважаючи ні на що.

Стан усвідомленості і успіх у своїй власній справі (хай навіть дуже маленькій)

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Жінка сфотографувала невідому істоту в лісі і виклала в соцмережі - користувачі приголомшені тим, що виявилось на знімках Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Сильним і успішним чоловікам потрібні такі ж сильні та успішні жінки. Вони не потерплять дурненьку ляльку, яка буде цікавитися тільки шопінгом і манікюром. Жінка повинна бути цікавою.

Вміння підтримувати і бути емоційно врівноваженою

Дуже важливо незалежно від обставин, його настрою, сплесків сумнівів, зберігати рівне, непорушне ставлення до свого чоловіка, як до самого сильного, розумного й сміливого.

Готовність і вміння залишити чоловіка в спокої в потрібний момент

Жінка, яка подобається успішним чоловікам, як правило, має свідоме, зріле ставлення до життя і до себе самої. Вона самодостатня і її не лякає, якщо чоловік повністю занурений у роботу, адже у неї є і своє життя. Головне в парі – це розуміння на тонкому рівні, терпіння, підтримка, турбота і віра в свого чоловіка. Тільки так можна розвиватися разом.

Головне – розум і доброта

Керівник онлайн-школи англійської мови EnglishDom Максим Сундалов впевнений, що головне для дружини, подруги, супутниці успішного чоловіка – це розум і доброта.

"Причому саме обидві якості повинні бути разом, у цьому весь секрет, – каже він. – Добра і дурна – не працює, тому що з такою ні жити, ні працювати нормально не вийде. Розумна і добра не стане плести інтриги – вона і так впевнена в собі, і їй не треба самостверджуватися за рахунок іншого. У розумної і доброї жінки гарне почуття гумору, але вона не вдається до сарказму".

Нагадаємо, як повідомляють астрологи, жінки цих знаків Зодіаку найвідданіші з усіх.

Як повідомляв Знай.ua, якщо тобі цікаво, чому одних жінок задаровують подарунками, а інших – ні, ми готові дати відповідь на це питання.

Також Знай.ua писав, астрологи, які вміють розпізнавати по зіркам переваги в коханні того чи іншого знаку Зодіаку знають, яких жінок люблять чоловіки різних знаків, і що потрібно про них знати, щоб назавжди оселитися в серці коханого чоловіка?