Цю класифікацію типів кохання вивели ще стародавні греки, а модифікував її американський соціолог Джон Алан Лі. Дізнайся, до якого типу відносишся ти на даному етапі життя. Передає Clutch.

"Ерос"

Це кохання чуттєвих натур, які чекають від партнера постійної духовної і фізичної близькості. Ерос - це бурхлива любов, яка може закінчиться як тільки з відносин зникає новизна. На цьому коханні не побудувати тривалих відносин, вони швидко себе вичерпають. Побудувати сім'ю не вийде, але розважитися - безумовно.

"Людус"

Популярні новини зараз
Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене" Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро "Дуже сильно, примушує задуматись": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі
Показати ще

Це найнестабільніше почуття, яке побудовано на простому інтересі до партнера. Це кохання-гра. Розвиток відносин простий: інтерес до нового партнера – оцінка його вмінь і навичок – домогтися від нього бажаного (почуттів, сексу, закоханості, корисливих цілей) – стрімка втрата інтересу.

"Манія"

Це пристрасна прихильність до партнера, яка часто призводить до хворобливих наслідків. Бажання володіти і завжди бути поруч часто веде такі пари під вінець, але згодом черещ завищені очікувань шлюб розпадається.

"Прагма"

Це найбільш міцний, але в той же час нудний союз. Партнери зважують всі "за" і "проти" і вирішують створити союз. Однак, без належної пристрасті, через якийсь час така пара починає поводитися холодно і відсторонено. Хоча якихось скажених емоцій в прагматичному союзі немає, зазвичай такі шлюби дуже надійні.

"Агапе"

Це ідеалізоване кохання, в якому партнери вважають свій свій союз ніби створеним у небесних сферах. Цей роман добре розвивається на відстані, але весь запал загрожує швидко розвіятись при зіткненні з фізичним контактом. Така пара точно не зможе жити разом.

"Сторгэ"

Це глибока прихильність і любов, яка, на жаль, змушує партнера відчувати себе скутим у відносинах. Цей союз може бути дуже тривалим і навіть привести до весілля, але човен кохання розіб'ється об першу ж моральну зраду. Обмеження волі, небажання враховувати особисті або ділові інтереси партнера сприймається як зрада і теж може привести до розриву.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вчені давно навчилися розуміти по тому, як веде себе жінка, що відбувається у неї всередині. Тіло жінки, як ніщо інше, видає її нещастя і неспроможність. Представляємо 4 ознаки, які вкажуть, що чоловік і жінка не підходять один одному.