Відносини обов'язково повинні приносити позитивні емоції, якщо їх немає, значить їх можна назвати токсичними. Це ті самі стосунки, в яких ти не відчуваєш себе щасливою і захищеною, часто плачеш, відчуваєш себе пригнічено і депресивно. Дізнайся, як припинити відносини, які приносять тільки негатив і як розірвати стосунки з чоловіком-невротиком. Передає Clutch.

Токсичні відносини – це в першу чергу ті відносини, в яких тобі погано і некомфортно. Ти не тільки відчуваєш себе пригнічено з коханою людиною, а й постійно знаходишся в залежності від неї.

Стан постійного бажання перебувати у відносинах – це не любов, а емоційна залежність. У такому союзі хтось один завжди виступає маніпулятором, а хтось- жертвою.

Любовна залежність (адикція) відрізняється від почуття любові тим, що не приносить радості, щастя, душевного тепла, а несе в собі страждання і пригнічений настрій, людина відчуває себе спустошеним.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Гросу, Сумська, Цибульська і Зібров зізналися, на що йдуть заради зіркової зовнішності

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Показати ще

З такою залежністю можна і потрібно боротися. Ось що пропонують психологи:

1. Полюби себе. Адже як можна ставитися з любов'ю до людини, яка сама себе ні в що не ставить?

2. Знайди те заняття, яке тобі дійсно подобається. По-перше, це принесе тобі позитивні емоції. По-друге, ти зможеш відволіктися від постійної фіксації на партнері.

3. Знайди в собі сили поговорити про свої проблеми з рідними і близькими. Вони тобі обов'язково допоможуть.

4. Не сиди на місці, займися саморозвитком! У світі безліч речей, якими ти можеш зайнятися: подорожі, концерти, виставки, курси.

5. Спробуй себе в чомусь новому. Швидше за все, ти давно хотіла навчитися шити або вивчити іспанську.

6. Забудь про те, що у тебе були руйнівні відносини і живи далі! Не заходь на його сторінки і не питай про нього знайомих. Просто живи далі.

7. Почни цінувати свій особистий простір, час і просто себе.

8. Прийми те, що життя насправді дивовижна річ, яка дозволяє брати все, що ти захочеш.

9. Присвяти себе спорту, кар'єрі, хоббі чи дітям. Той, хто буде цінувати тебе та твої захоплення обов'язково знайдеться.

10. А, коли будеш готова до нових відносин, пам'ятай, що партнер – це просто близька людина, а не центр Всесвіту.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", для звання найкращого чоловіка мало просто заробляти гроші і дарувати подарунки. Тепле ставлення, повага та підтримка робить з хорошого чоловіка цього ідеального партнера. Якщо в цих пунктах ти пізнаєш свого хлопця, то можеш не сумніватися у своєму виборі.