Якщо тобі цікаво, чому одних жінок задаровують подарунками, а інших – ні, ми готові дати відповідь на це запитання. Читай про це в матеріалі Clutch.

1. Щиро радіти подарункам!

Чому ми так любимо дарувати подарунки маленьким дітям? Вони щиро їм раді. Бажаючи ще раз побачити на обличчі малюка захват від чергового сюрпризу, ми не полінуємося витратити гроші та час. Якщо ти навчишся щиро включати в себе маленьку дівчинку, чоловік захоче знову і знову тебе задаровувати.

2. Навчися просити чоловіка

Щедрість – це бажання піклуватися та оберігати. Якщо чоловік бачить перед собою холодну, самодостатню леді, він і не подумає, що їй потрібно щось давати.

Почни просити свого чоловіка про допомогу — навіть якщо спершу тобі буде складно це робити. Чоловік захоче подарувати тобі щось щоб відчути себе потрібним.

3. Дякуй

Щоб коханий хотів витрачати на тебе гроші, оціни докладені ним зусилля і неодмінно похвали його щедрість — розкажи, як тобі важливі його подарунки і як ти їх цінуєш. Щира вдячність та захоплення можуть творити чудеса — навіть найекономнішому чоловікові захочеться нескінченно оточувати тебе турботою і дивувати подарунками просто так, без жодного приводу!

4. Говори про свої бажання чітко і зрозуміло

Чоловіки з працею розуміють натяки, тому кращим способом стане сказати йому прямо, що тобі щось потрібно. Люблячому чоловікові обов'язково захочеться порадувати тебе хоча б букетом квітів, якщо ти щиро признаєшся: "Мені було б дуже приємно, якби ти частіше робив мені подарунки — для мене так багато значить твою увагу! ".

5. Виявляй щедрість

Щедрість — якість, яку можна досить швидко розвинути, варто лише створити відповідну атмосферу. Якщо ти хочеш, щоб чоловік виявляв щедрість по відношенню до тебе, навчися бути щедрою сама!

Даруй увагу, час і сили собі і близьким, не скупися на приємні слова і емоції, роби сюрпризи без приводу, даруй невеликі подарунки — одним словом, культивуй щедрість у твоїх стосунках: надихаючись твоїм настроєм, чоловік поступово сам почне ставати все більш щедрим і уважним!

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", дуже старе і дуже важливе питання - як змусити чоловіка бігати за жінкою? Відповісти на це питання допоможуть конкретні цілі, які повинна переслідувати жінка. І тільки при чіткому розумінні мети і стратегії можна досягти бажаного.