1. Визначте джерело неспокою. Іноді воно викликане почуттям того, ніби ви поховані під купою безлічі маленьких справ, які вам необхідно зробити. Якщо розглянути їх окремо, то вони зовсім не будуть здаватися великим джерелом стресу. Але коли їх багато, то тоді вони можуть виявитися непосильною ношею. Тому чим швидше ви почнете позбавлятися він них, тим впевненіше і спокійніше ви будете почувати себе.

2. Намагайтеся завжди глянути по-іншому на проблеми, які ви не можете контролювати. Деякі джерела занепокоєння точно не залишать вас у спокої найближчим часом. Наприклад, ви не зможете швидко вилікувати близької вам людини, вирішити фінансову проблему, або залагодити розлад у родині. Але якщо ви подивіться на це з іншої точки зору, то ви напевно зможете зменшити стрес і почуття страху.

3. Тренуйте свій розум, щоб швидше заспокоюватися. Ви пробували займатися медитацією? Вона дуже допомагає знімати стрес і почуття тривоги. Якщо регулярно практикуватися, то можна значно поліпшити своє психічне здоров'я.

Популярні новини зараз

Олег Винник вирішив розлучитися: "Ми виявилися занадто різними"

Сергія і Сніжану Бабкіних підловили на нещирості: "Переграєте"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Показати ще

4. Діліться своїми почуттями з іншими. Не тримайте свої тривожні думки всередині себе, а обговоріть їх з ким-небудь. Вам допоможуть поглянути на проблему з іншого боку і навіть підкинуть пару ідей про те, як з нею впоратися.

5. Додайте в свій раціон продукти, що поліпшують настрій. Крім того, що ви повинні вживати для підтримки свого здоров'я багато фруктів і овочів, продукти з цільного зерна, і пісне м'ясо, ви також повинні їсти такі продукти, які поліпшать ваш настрій.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив про 5 способів стати дружелюбніше. Більше посміхайтеся. Не обов'язково дарувати кожного зустрічного широкою посмішкою, щоб здаватися більш дружелюбним. Якщо ви поставите перед собою мету щодня посміхатися на 30% частіше (це правило стосується знайомих незнайомців або випадкових зустрічних), ви зможете стати більш доступним і доброзичливою людиною. Пам'ятаєте, як ви пройшли повз хлопця, якого зустрічали лише одного разу, а він відвернувся в протилежну сторону і вдавав, що не бачить вас? Що ви відчували в той момент? Якщо ви хочете, щоб людям було приємно спілкуватися з вами, частіше посміхайтеся.