1. Візьміть постільні приналежності – подушку і ковдру, якщо це зима і дуже холодно – можна взяти спальний мішок. Візьміть достатню кількість ковдр і подушок, щоб забезпечити комфортний відпочинок всім пасажирам, і особливо дітям. Якщо ви їдете удвох, і сидите за кермом по черзі, то, щоб заощадити місце в машині, можна взяти один комплект спальної білизни.

2. Якщо вам важко засипати поза свого ліжка, візьміть з собою в дорогу речі, з якими ви зазвичай засинаєте будинку. Наприклад, якщо ви любите почитати на ніч, то візьміть з собою в поїздку книгу і ліхтарик, щоб трохи почитати перед сном. Візьміть що-небудь, щоб завісити вікна в машині. З допомогою рушника або футболки ви сховаєтесь не тільки від сонця і машин, але і від цікавих поглядів.

3. Якщо плануєте спати в світлий час доби, візьміть з собою капелюх і сонячні окуляри. По-перше, ви захистите себе від сонця, по-друге, ви сховаєтесь від чужих поглядів.

Популярні новини зараз

"Холостячка" Злата Огнєвіч у весільній сукні вирішила долю нового нареченого: "Тільки я, тільки ти..." 

Кияни пішли в "туалетний" наступ, намагаючись очистити місто від смороду

ДТП забрала життя української рекордсменки: їй було всього лише 21

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Показати ще

Знайдіть безпечне місце, де ви зможете спокійно припаркуватися.Бажано, щоб це місце не було поруч з галасливим трасою, і щоб там не було заборонено перебувати тривалий час. В деяких місцях заборонена нічна парковка, тому переконайтеся, що ви можете залишитися у обраному місці на ніч.

4. Занавесьте чим-небудь вікна. Це необхідно для того, щоб вам не заважали сонце і потік автомобілів, також якщо хтось захоче, подивитися, чим ви займаєтеся, то він не зможе цього зробити. Можна завішувати не всі вікна, а лише ті, які дивляться на схід або виходять на парковку.

5. Вранці зробіть все те, що ви зазвичай робите вранці – вмийтеся і почистіть зуби. Це допоможе вам прокинутися і підготувати себе до чергового дня за кермом. Обов'язково візьміть з собою в дорогу кілька пляшок чистої води.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, як визначити свій тип фігури.