1. Перегляньте свої цілі і встановіть нові. Використовуйте вільний час, як період для роздумів. Згадайте цілі, які ви встановили, вирішите, ви просуваєтеся в їх досягненні, і визначте, чи потрібно вам внести поправки або краще визначити нові завдання.

2. Визначте те, що вам хотілося б вивчати. Вільний від роботи, школи або домашніх обов'язків час можна проводити продуктивно, використовуючи його як шанс вивчити щось нове. Нові навички можуть допомогти вам просунутися по кар'єрних сходах або просто випробувати вас з творчої сторони.

3. Оптимізуйте список справ. Можливо, ваш список справ повний непосильних завдань, за виконання яких ви насилу беретеся день від дня. Такі завдання викликають розчарування і рідко доводять до кінця, а якщо й доводяться, то тільки в останню хвилину. Наведіть справи в порядок, упорядкуйте і виконайте їх.

Популярні новини зараз
Вже з серпня українці отримають нові соціальні виплати – кому прийдуть гроші Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

4. Заробити додаткові гроші. Якщо ви маєте потребу в додаткових коштах, то можете проводити вільний від роботи чи навчання час, підробляючи або вибравши творчий спосіб отримання грошей. Знайдіть другу роботу, яку ви зможете виконувати вечорами або у вихідні дні. Монетизуйте свою пристрасть до виготовлення ювелірних виробів, створивши магазин на сайті Etsy (або подібних майданчиках). Продайте старі книги або одяг, що зберігається на горищі або в коморі.

5. Розширте базу професійних контактів. Крім графіка з 9 до 5, існує ряд заходів для налагодження ділових зв'язків, які ви можете відвідати. Суботній сніданок або вечірні коктейльні вечірки можуть послужити відмінним фоном для просування нової ідеї або обміну візитними картками.

Нагадаємо, що дослідники разом з професором психології Університету Ватерлоо Тарою Маколі і кандидатом наук Мартіном С. Габелией встановили, що гарний настрій може заважати обліку часу і організованості. Про це повідомляє Daily Mail.

Як повідомляв Знай.uа це, ймовірно, найбільш впізнаваний ознака задоволення цього тварини: задоволений хропіння, який виникає щоразу, коли кота чешуть або гладять, саундтрек до незліченних сеансів лежання на колінах у господаря.

Котяче муркотання означає набагато більше, ніж ви могли собі уявити.

Також Знай.uа писав, про які з б'юті-процедур краще повністю забути в літній час, а якими краще не нехтувати.