1. Розвивайте свої основні навички. Якщо ви хочете бути хорошим командним гравцем, ви повинні працювати перш за все на те, щоб стати всебічно розвиненою спортсменом, проводячи час у вибудовуванні основних навичок, необхідних для вашого виду спорту. Якщо хочете бути великим баскетболістом, необхідно присвячувати час веденню м'яча, розвитку ваших оборонних навичок і навчання виконувати чіткі проходи. Якщо хочете стати чудовим футболістом, то повинні навчитися контролювати м'яча, влучно пробивати і рухатися з космічною швидкістю.

2. Вивчайте функції вашої позиції. Командна гра означає виконання певної ролі. На відміну від гравців в теніс або гольф, гра в складі команди означає виконання ролі. Не перед кожним футболістом стоїть завдання фіксувати приземлення, і не перед кожним футболістом стоїть завдання забивати м'ячі. Бути добрим гравцем – означає знання конкретних обов'язків і ролі вашої позиції і навчання тому, як краще виконати цю роль.

3. Старанно тренуйтеся. Бажання тренуватися і викладатися на сто відсотків на тренуваннях є важливою особливістю хорошого командного гравця. Старанно тренуйтесь, і ви поліпшите свої навички і знання в грі, забезпечивши успіх собі і своїй команді.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

4. Будьте здорові. Навіть якщо ви великий спортсмен, ви не можете бути хорошим гравцем, якщо проводите весь свій час в лікуванні травм і відновлення на лавці. Дуже важливо піклуватися про своє тіло і залишатися здоровим, а також зберегти форму, щоб брати участь в іграх і давати вашій команді кращий шанс на перемогу від гри до гри.

5. Подбайте про запас води в організмі під час тренувань. Спостереження за гравцями НФЛ виявили, що майже 98% були зневоднені перед тренуваннями, це може знижувати рівень продуктивності на цілих 25%. Спортивні напої і звичайна вода є важливим елементом для підтримки електролітів і гідратації, забезпечуючи вас енергією для досягнення кращих результатів і підтримки здоров'я. Перед розігріванням випийте близько півлітра води і намагайтеся випивати по склянці води кожні 15 хвилин під час тренування. Пийте повільно, щоб не викликати розлад шлунку під час інтенсивних тренувань.


Раніше портал "Знай.uа" розповів, як зірки і цифри впливають на ваше життя.