У цих знаменитих чоловіків у старості було бурхливе сексуальне життя. Ми не закликаємо вважати їх прикладами для наслідування, але їх "досягнення" на особистому фронті не можуть не дивувати.

Віктор Гюго

Легендарний французький письменник, все своє життя був надзвичайно популярний у жінок і мав за звичку тримати відразу кілька коханок. Коли Гюго було 70 років, він в черговий раз закохався: щоранку після сніданку поважний старий відвідував 22-річну Бланш Ланвен. А згідно щоденників письменника, в останні чотири місяці життя 83-річний Гюго вісім разів займався любов'ю.

Мао Цзедун

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Це було ще не спекотно: Україну накриє небезпечна температура
Показати ще

Великий керманич і в молоді роки, не відмовляв собі в задоволенні від зустрічей з актрисами і полум'яними революционерками, а до старості задоволення і зовсім перетворилося на манію. Так, Мао вичитав у даоському трактаті, що для збереження молодості чоловік повинен займатися сексом частіше з молодими дівчатами, Мао з ентузіазмом взявся за справу.
А коли Голові стукнуло 78 років, він, крім звичайних дівчат для "спілкування" завів і офіційну фаворитку — провідницю урядового поїзда, якій було 18 років.

Лорд Палмерстон

Слава прем'єр-міністра Палмерстона як державного діяча анітрохи не поступалася його славі як коханця. Позашлюбні діти в кращих будинках Лондона, короткочасні інтрижки, довгограючі зв'язки. Ходив навіть слух, що пристрасний лорд намагався зґвалтувати одну з фрейлін королеви Вікторії прямо в Віндзорському замку, мабуть, за принципом "гуляти так гуляти".

Бертран Рассел

Один з популярних анекдотів про великого філософа, математика, і Нобелівського лауреата з літератури, звучав так: "Одного разу, після лекції, студентки підійшли до Рассела і запитали: "Чому ви вирішили залишити філософію?". Він відповів: "Тому що я відкрив для себе секс". Рассел був одружений чотири рази, причому останній раз наважився на шлюб у віці 80-ти років.

Герберт Уеллс

"Хоч я і глибоко любив кількох людей, я ніколи не був великим коханцем", — писав Уеллс. Що ж, скромність прикрашає навіть письменника-фантаста. Насправді Герберт славився своїми любовними успіхами. Обидві дружини Уеллса були молодше письменника на три десятка років, але така різниця у віці не заважала Герберту заводити позашлюбних дітей від інших молодих жінок.
Останньою його коханкою, стала колишня подруга Максима Горького — Мура Будберг. З Мурою, письменник зійшовся в бадьорі 68. Коли Будберг запитали, як вона може мати близькість з літнім письменником, Мура чесно відповіла: "Тіло у нього пахне медом".

Як повідомляв портал "Знай.uа", всі ми бачили фільми про султанів і емірів, у яких були власні гареми. І, напевно, більшість чоловіків хоч іноді мріяли обзавестися власною колекцією милих і чарівних жінок. Але не поспішайте заздрити султанам - не просто так раніше всі наложниці ходили в паранджі.