1. Носіть з собою спальний мішок, туристичний килимок, в залежності від клімату і погодних умов. Поєднання пончо/брезентової вітровки/спального мішка-намети однозначно врятує вас в дощову погоду.

2. Спите в громадських місцях. Сон в громадських місцях значно знизить ризик того, що поліція вами зацікавиться, так як ви будете здаватися менш підозрілим. Спіть вдень у парку, як тільки випаде можливість; в такому випадку шанси того, що поліція вирішить вас потурбувати або навіть спробувати обібрати або розкрутити на гроші, дуже малі. Також вдень зазвичай тепліше, і трава послужить вам матрацом та подушкою. Великі парки, як Центральний Бостонський або Парк Сан-Дієго Бальбоа, мають безліч місць, де можна спокійно розкласти свою брезентову куртку і добряче на ній виспатися. Відмінно виспатися вдень можна і на пляжі, але перш, ніж заснути, переконайтеся, що ви розташувалися вище лінії припливу, якщо не хочете прокинутися від холодної морської хвилі; не забудьте також намазатися кремом від засмаги або накритися так, щоб захистити свою шкіру від прямих сонячних променів.

3. Якщо вам доводиться спати на вулиці вночі, то знайдіть для цього місця, де вже є інші бездомні. Так ви будете менш помітні, і швидше за все поліція не турбує бездомних в цьому місці. Але пам'ятайте про те, що інші безпритульні можуть спробувати вас залякати або навіть пограбувати.

Популярні новини зараз
Ухилянтам приготувати гаманці: штрафи за неоновлення даних можуть збільшити – на скільки За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми
Показати ще

4. Шукайте безкоштовні дегустації в гастрономах. Це найпростіший спосіб знайти безкоштовну їжу, хоча частіше вам будуть траплятися спеціальні пропозиції та знижки на певні види продуктів.

5. Вирушайте в місця, пов'язані з релігією або благодійністю.Ви можете піти в церкву, асоціацію молодих християн і т. д. і попрацювати там кілька годин в обмін на щедру плату. У таких місцях ви зустрінете більше розуміння та допомоги.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про найдорожчих авто в світі.