1. Візьміть невеликий фотоспалах. Віндозволить вам робити знімки в умовах повної темряви. Крім того, всі фотокамери погано фокусуються при недостатньому освітленні, особливо ті, в яких повільні мотори для автофокусування; спалах освітить близько знаходяться об'єкти і дозволить сфокусувати на них камеру.

2. Виставте мінімальну світлочутливість ISO. Оскільки ви, найімовірніше, будете використовувати триногу (власники цифрових дзеркальних фотоапаратів з дуже швидким автофокусуванням і величезними значеннями ISO навряд чи читають цю статтю), можете не турбуватися щодо повільної швидкості затвора, зумовленої низьким значенням ISO.

3. Передбачте дистанційне керування фотокамерою. Простягніть до неї кабель або візьміть пульт дистанційного керування, що додається до багатьох камерах. Незважаючи на те, що фотокамера закріплена на тренозі, натискання кнопки відкриття затвора зрушить його з місця. Можете також включити таймер (якщо він є в камері) і виставити його, наприклад, на 5 секунд, за цей час вібрації камери вщухнуть.

Популярні новини зараз
"З нас деруть три шкіри, цинічно та жорстоко": експерт пояснив, як можна було виправити ситуацію Росія хоче добити українців у липні: астролог попередив про важку небезпеку Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз
Показати ще

4. Вивчіть прикладену до камери фотоспалах та її можливості.Природно, вона принесе мало користі, якщо ви знімаєте віддалені предмети, але при зйомці близько розташованих об'єктів спалах освітить їх (або на час засліпить ваших друзів). Якщо ви не збираєтеся використовувати спалах, не носіть її з собою.

5. Застосовуйте так звану "вилку", тобто автоматичну зйомку з різними значеннями параметрів. Це збільшить ймовірність отримання хороших знімків. Крім того, у вас з'явиться можливість створити з отриманих знімків растрові зображення розширеного діапазону.

Раніше портал "Знай.иа" повідомило, які жіночі імена приносять удачу.

Жінка від природи має більш гнучку енергетику і виявилося, що є жіночі імена, які оберігають від пристріту і дарують неймовірну удачу. Фахівці запевняють, що в кожному імені закладений свій сенс, який здатний допомагати людині в різних життєвих ситуаціях.

У давнину імені надавали більше сакрального значення і вважали правильно підібране ім'я для новонародженого є самим великим оберегом і талісманом удачі. Именологи виділили 5 енергетично потужних жіночих імен, які здатні притягувати удачу.