1. Подумайте про причини злості кота. Первинною причиною демонстрації злості або агресивної поведінки у котів є страх. Кішки не настільки добре одомашнені, наскільки собаки, і легко повертаються до демонстрації диких звичок. Тобто, кішки знаходяться всього в одному кроці від диких тварин, а багато дикі тварини живуть у постійному пошуку можливих джерел небезпеки, включаючи людей.Список небезпек кішок очолюють незнайомці просто тому, що тварина не знає, що з себе представляє конкретний чоловік, поки не видасться шанс поспостерігати за ним і переконатися в його дружелюбність. Пам'ятайте про те, що причина появи страху у кота не завжди може бути для вас відразу очевидною.

2. Зверніть увагу на поведінку, що має відношення до появи злості у тварини. Розуміння котячого мови тіла може допомогти вам уникнути конфліктів. Корисно буде вгадувати як ознаки страху, так і агресії.

3. Подумайте про цілі, що криється в "злісний" поведінці. Незважаючи на те, що часто така поведінка вважається ознакою того, що кіт готується до нападу, зазвичай воно скоріше говорить про бажання зазнала стресу і наляканого кота просто вибратися із ситуації.

Популярні новини зараз

"Вечірній Квартал" без Жидкова: артист пояснив, чому "випав" з концерту

Гросу похвалилася новою фотосесією, і фанати помітили округлий животик: "Не здається"

Слідом за Началовою і Фріске пішла з життя ще одна зірка "Останнього героя": хвороба мучила довгі роки

Містика серіалу "Свати": слідом за улюбленцем Іваном Будько Квартал 95 втратив ще одну зірку кіно

Показати ще

4. Зверніть увагу на ознаки "переадресованной агресії". Цей термін застосовується в тому випадку, коли кіт зриває свою злість на іншому кота або людині, незважаючи на те, що джерелом гніву був зовсім інший кіт або людина. Якщо таке станеться з двома котами, що живуть разом, потім може виявитися досить складно помирити їх заново, залежно від серйозності сталася бійки.

5. Слідкуйте за укусами під час ігор. Знайте, що деякі коти схильні надто збуджуватися під час ігор і починати кусатися і дряпатися, що можна переплутати з агресивною поведінкою.

Нагадаємо, що жінки за своєю природою схильні ідеалізувати чоловіків, принаймні, на початку відносин, з цим нічого не поробиш. Але астрологи запевняють: як мінімум під чотирма знаками Зодіаку народжуються люди з досить складним характером, які можуть подекуди не надати належної підтримки.

Як повідомляв раніше Знай.uа, авторитетне американське видання The Washington Post склало 23 список найкращих фільмів, знятих в XXI столітті.

Також Знай.uа писав про те, що швидше за все, таке було у кожного: от ви заходите в магазин тільки за хлібом, а виходьте з двома пакетами продуктів. Насправді магазини хитро обманюють наш мозок, щоб ми купували більше і більше.