Програмісти з Університету Ватерлоо тестують додаток, який дозволить збільшити час автономної роботи смартфона. І це не якесь чергове уявне додаток, який просто закриває фонові програми на кілька хвилин, щоб показати радують користувача цифри.

Додаток в основному розрахована на користувачів смартфонів на базі Android. Сервіс зможе використовувати вбудовану функцію з декількома вікнами — зокрема, додаток буде знижувати яскравість екрана в момент перемикання, а також робити його тьмяніше в тих сервісах, де він не потрібен. Таким чином, кількість вживаної енергії істотно зменшиться, а ви можете навіть не помітити зміни в роботі смартфона.

В 200 тестованих смартфонах додаток збільшило збереження заряду батареї на термін до 25%. При цьому сервіс працює тільки на смартфонах з OLED-екранами.

Популярні новини зараз
Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" В Україні злетіли ціни на огірки: на скільки подорожчав популярний овоч Мішель Андраде з "Орел і Решка" і Позитив пішли від Потапа та Ірини Горової: "Все вірно, я вже не є" "Дуже сильно, примушує задуматись": після слів Анастасії Приходько сльози навернулися на очі
Показати ще

На сьогоднішній день розробники не виклали бета-тестування сервісу у відкритий доступ і, як зазначається на сайті університету, невідомо, чи з'явиться додаток на ринку. Швидше за все, воно буде платним, або ж за передплатою, якщо воно дійсно працює ефективно. Подібні програми завжди будуть популярні, оскільки далеко не кожен смартфон здатний працювати весь день без підзарядки.

Нагадаємо, що компанії Sony вдалося представити дійсно унікальний смартфон для 2018 року. На сьогоднішній день, новинка є самим великим і важким смартфоном серед флагманів цього року.

Як повідомляв раніше Знай.uа, Google закрив обхідний шлях в Android Pie, який розробники використовували протягом багатьох років, щоб використовувати сторонні програми для запису дзвінків. Офіційний API для запису дзвінків був включений у більш ранні версії Android.

Також Знай.uа писав про те, що Google оголосила про нову ініціативу, спрямовану на поліпшення якості додатків для OS Wear для розумних годин, шляхом створення процесу перевірки Play Маркету. Процес перегляду додатків Wear був представлений з Android Wear 2.0, але залишався необов'язковим.