Багато хто вважає жінок слабкою статтю, підтримуючи сексизм. Однак, в сьогоднішньому світі все зовсім не так. Жінки вже давно довели, що здатні на більше, ніж просто сидіти на кухні, варити борщ і виховувати дітей.

1. Інтелект. Відзначимо, що довгий час жінки здавали тести на IQ гірше, ніж чоловіки, в середньому на 5 пунктів. Але за останні роки представниці прекрасної статі ліквідували це відставання і навіть трохи - приблизно на 1 бал - випереджають чоловіків.

Принаймні, так заявляє новозеландський вчений Джеймс Флінн, один з найавторитетніших експертів у галузі вивчення IQ. Він вивчає IQ-тести в Австралії, Новій Зеландії, Аргентині, Південній Африці та Естонії. За словами Флінна, це пов'язано з тим, що гнучка жіноча психіка краще пристосовується до глобальних культурним, освітнім та економічним змінам, які останнім часом відбуваються в світі.

2. Розсудливість. Група вчених, в число яких входив директор Інституту клітинної медицини (Ньюкасл, Великобританія) професор Джон Ісаакс, вирішила дати остаточну відповідь на животрепетне питання: хто більшою мірою схильний здійснювати ідіотські вчинки - жінки чи чоловіки? Дослідження було опубліковане в журналі British Medical Journal.

Так, вчені проаналізували базу даних лауреатів Премії Дарвіна за 20-річний період (1995-2014 роки). Ця віртуальна нагорода вручається особам, які загинули або втратили здатність мати дітей самим ідіотським способом. Вона не випадково названа в честь Чарльза Дарвіна - популяризатора природного відбору, оскільки її лауреати покращують генофонд людства, виключаючи себе з процесу розмноження. В цілому серед володарів цього ідіотичного "Оскару" виявилося 282 чоловіків і тільки 36 жінок. Це дало вченим зробити висновок, що клінічні дурні серед чоловіків зустрічаються приблизно в 8 разів частіше, ніж серед жінок.

Популярні новини зараз

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Катя Осадча вийшла в легкому халатику на вулицю взимку: "За ялинкою не сумую"

61-річний водій помер за кермом після порятунку пасажирів: "відчував" смерть і висадив до ДТП

Колишня "Холостячка" Ксенія Мішина зізналася, до кого її ревнував Олександр Еллерт і чи зраджував їй: "Саша позбавив мене невинності"

Показати ще

3. Пам'ять. Психологи з Кембриджського університету провели експеримент, в якому брали участь 4500 людей у ​​віці від 49 до 90 років. За допомогою різних вправ вчені тестували стан пам'яті добровольців і встановили, що жінки краще запам'ятовують і відтворюють інформацію.

4. Альтруїзм. Жінки отримують більше задоволення, коли діляться чимось з іншими людьми, тому вони роблять добрі справи охочіше, ніж чоловіки. Так стверджує в своєму дослідженні (було опубліковано в журналі Nature Human Behavior) міжнародна команда психологів зі Швейцарії, Нідерландів та Німеччини. Вони з'ясували, що у жінок і чоловіків по різному активується система винагороди головного мозку. Ключову роль тут відіграє нейромедіатор дофамін, який ще називають гормоном задоволення. Коли система винагороди викидає дофамін, ми відчуваємо задоволення і таким чином закріплюється та чи інша модель поведінки. Коли жінка робить альтруїстичний вчинок її мозок отримує більше дофаміну, ніж мозок чоловіка. Цим пояснюється егоїзм і черствість сильної статі.

5. Витривалість. Тривалі фізичні навантаження панянки переносять значно легше, ніж чоловіки того ж віку і однакового рівня фізичної підготовки. До такого висновку прийшли нейрофізіологи з Університету Британської Колумбії (Канада). Дослідження було опубліковане в журналі Applied Physiology, Nutrition, and Metabolism.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав, що треновані собаки можуть винюхувати найрізноманітніші цілі, будь то зникла в лісі людина, улюблена іграшка або наркотики, заховані в сумці. Але до сих пір вчені не знали, як собаки розуміють свої пошуки, пов'язані з запахом.