1. Розповідайте певні історії. Хороші історії відкладаються на підсвідомому рівні. Якщо у вашому оповіданні фігурує унікальний об'єкт або подія, то, коли наступного разу чоловік почує щось, пов'язане з цим, швидше за все, він згадає про вас. А спогади, в свою чергу, можуть викликати почуття туги.

2. Демонструйте свою цінність. Перш, ніж хтось почне сумувати за вами, вам потрібно стати людиною, гідним цього. Але це не означає, щоб ви повинні підкуповувати чиюсь симпатію. Це означає, що ви повинні вносити такий же внесок у відносини, який очікуєте отримати натомість.

3. Використовуйте свій фірмовий аромат. Нюх насправді володіє досить потужною силою, і існують докази, що вказують на те, що запах і пам'ять тісно пов'язані один з одним. Якщо ви постійно будете користуватися одним і тим же, ледь вловимим, але приємним ароматом, то він закарбується в пам'яті людини.

Популярні новини зараз

Iрина Федишин завалила кицюню пiд сонцем

"Дитина" Тіни Кароль і Дана Балана зворушила українців: кароока дівчинка з бантиком

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

4. Залиште щось після себе.Перш, ніж ваші шляхи розійдуться, виберіть що-небудь, що можете спеціально "забути", і залиште в іншої людини. Цей предмет повинен нагадувати йому про вас кожен раз, коли людина буде його бачити.

5. Залиште сильне враження перед своїм відходом. Якщо ви знаєте, що розлучитеся на більший термін, ніж зазвичай, прикладіть трохи зусиль, щоб красиво попрощатися. Цей враження повинне виявитися настільки приємним, щоб чоловік відчув жаль, що все закінчується.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про 5 легких способів полюбити фізичні вправи.