У Мережі оприлюднили трейлер гри від Ubisoft - Far Cry 5. Відомо, що офіційний вихід мультиплатформного шутера заплановано на 27 березня. Про це повідомляють ЗМІ.

Згідно інформації, головному героєві гри доведеться воювати з релігійними фанатиками в глибинці США. Випущений ролик знайомить користувачів із ключовими антагоністами - чотирма вершниками Апокаліпсису.

Гра також почала отримувати перші рецензії. У цей час середній бал гри становить 81.

Far Cry 5 — майбутня мультиплатформенна комп'ютерна гра 2018 року в жанрі шутера від першої особи і action-adventure. Гра розроблена студією Ubisoft Montreal.

Раніше повідомлялося, що в Мережі з'явився проморолик майбутньої гри Call of Duty. Відео стало інтернет-хітом.

Нагадаємо, очікувана мільйонами фанатів компанії Valve гра Artifact у момент офіційного виходу буде поширюватися з повноцінним озвученням російською мовою. Шанувальники Dota 2 поза себе від радості.

Нова колекційна карткова гра під назвою Artifact, створена за мотивами комп'ютерної гри жанру Moba Dota 2, обзавелася власною сторінкою в сервісі цифрової дистрибуції Steam.

На сторінці гри представники Valve відзначили, що крім офіційних субтитрів у грі також буде присутнє й озвучення на трьох мовах: російською, китайською, а також англійською.

Крім того, популярна гра перейшла на новий графічний движок Core, і тепер має новий вигляд. Як відзначають творці, гра повністю перероблена в технічному плані, і навіть звуковий супровід сильно змінився.

World of Tanks отримала найбільше оновлення в історії. На офіційному сайті гри зазначено, що вона повністю перероблена в технічному плані і переведена на новий движок Core.

Також відзначено, що технічним партнером оновлення 1.0 є компанія Intel. Завдяки партнерству гра World of Tanks отримала можливості, які відповідають сучасним технологічним стандартам, і навіть змогла візуально зрівнятися з новинками ігрової індустрії.

Дивіться сюжет про подію

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Google зібралася врятувати світ від фейків.