1. Відеоігри допомагають вчитися. Відеоігри можуть містити в собі освітній компонент. По-перше, існує цілий пласт профільних освітніх ігор, які допомагають зовсім маленьким дітям навчатися математиці, читанню, вчитися приймати рішення. Ігри можуть стати непоганим підручником англійської, якщо грати в них з субтитрами або мовою оригіналу.

2. Відеоігри покращують навички критичного мислення. Ігри, які зосереджуються на загадки або логічних завданнях, покращують навички критичного мислення і підвищують креативність. Наприклад, ігри серії Portal неможливо пройти без розвиненого просторового мислення.

3.Відеоігри вчать діяти швидко. Неодноразовими дослідженнями підтверджено: геймери мають прискорену реакцію і швидше беруть себе в руки в критичних ситуаціях. Ігри-шутери, не відрізняються глибоким розгалуженим сюжетом, відмінно розвивають зорово-моторну координацію і привчають людину приймати рішення за частки секунд.

Популярні новини зараз

Пухнастий герой доставив на берег потопаючого бабака: прокатався на спині з вітерцем

Тоня Матвієнко видала, як "запала" на одруженого Арсена Мірзояна: "10 років кохання"

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

"Зайка" Юлія "повернулася" до Міші Заливако після фіналу "Холостяка": "Проявив турботу і увагу"

Показати ще

4. Відеоігри можуть стимулювати рухову активність. Інформація про те, що геймери ведуть вкрай малорухливий спосіб життя, трохи застаріла. Відеоігри можуть стимулювати рухову активність. Правда, для цього потрібно обзавестися додатковим обладнанням.

5.Відеоігри розважають і надихають. Ігри - це світ колосальних розмірів. Тут буквально кожна людина може знайти собі заняття до душі. Одного захоплять головоломки, іншого – стрімкі шутери, а третій віддасть перевагу змагатися з іншими гравцями в командуванні гігантськими арміями. Сюжети багатьох ігор не поступаються за опрацьованості сюжетів хороших книг або фільмів. Все це розмаїття не тільки розважає гравців, але і може надихати їх на створення чогось абсолютно нового і унікального.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про те, як за 4 хвилини зігнати жир.