У далекій давнині небом правили дракони. Можливо, що існуючі легенди і справді описують реальних істот. Група палеонтологів повністю спростувала ідею про занепад птеродактилів - гігантські ящери домінували над планетою майже 200 млн років. Про це повідомляють ЗМІ.

Вважалося, що птерозаври прийшли в занепад задовго до падіння астероїда на Землю. Відкриття нового виду гігантського літаючого динозавра дозволило вченим спростувати цю гіпотезу: 66 млн років тому ніякого занепаду виду не було.

Зовсім навпаки, птерозаври переживали розквіт, повністю домінували в небі планети і майже не мали природних ворогів.

Скам'янілі останки нового виду було виявлено на розкопках у фосфатній шахті в Марокко. Від побратимів новий літаючий динозавр відрізняється гігантськими розмірами — розмах його крил досягав десяти метрів.

Фото тварини

Популярні новини зараз
Катя Осадча зізналася, що остаточно "розклеїлася", не допомагає навіть підтримка Горбунова: "Почала здаватися" Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Володимир Зеленский попередив, що не стане довго розмірковувати у разі нових загроз: "Для нас це буде..." Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі
Показати ще

Кадр з останками

Кадр з останками

Раніше, рентгенівська спектроскопія допомогла дослідити кристали алмазів, зібрані на родовищах у ПАР, Китаї, Заїрі та Сьєрра-Леоні, і виявити в них мікровключення звичайного водного льоду, але в рідкісній кубічній фазі Льоду-VII.

Знахідка, про яку вчені повідомляють у статті, опублікованій журналом Science, може призвести до переоцінки наших уявлень про кількість води, прихованій у надрах Землі.

Нагадаємо, безсоння робить людину дурною, причому в максимально короткі терміни. Китайські вчені стверджують, що всього два тижні недосипання призводять до значного зниження когнітивних здібностей: по суті, ви стаєте глупішими кожен раз, коли лягаєте пізніше 12 ночі.

Крім того, вчені Університету Нью-Гемпширу в США з'ясували, що вплив радіації на астронавтів, які здійснюють міжпланетну подорож, виявиться набагато серйозніше, ніж передбачалося. Причиною цього є зниження сонячної активності, в результаті чого сонячний вітер менш ефективно відображає космічні промені.

Також, відоме космічне агентство NASA під час пленарного збору від 15 березня заявило, що до Землі летить метеорит великих розмірів.

Дивіться сюжет про динозаврів

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", вчені розбили в пух і прах головний міф про чорну матерію.