Дізнайтеся 7 основних жестів, які зазвичай використовують чоловіки, щоб показати своє кохання без допомоги слів.

1. Часті поцілунки

Згідно з дослідженнями психологів, жінки мають потребу в поцілунках більше, ніж чоловіки. Якщо другі розглядають поцілунок як частину інтимної близькості, то для перших це ознака симпатії і ніжності. Так що часті поцілунки можна розцінювати як ознаку кохання чоловіка.

2. Він вас уважно слухає

Представникам сильної статі важко засвоювати мову на слух і довгі розмови їх стомлюють. Захопити чоловіка розмовами можна тільки в двох випадках: якщо тема розмови їх по-справжньому цікавить чи діалог веде кохана жінка.

Популярні новини зараз
Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться Не оновили дані у належний термін: що тепер чекає на чоловіків Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

3. Ненав'язливі дотики

У кожному закоханому чоловікові живе інстинкт власника. Перебуваючи з вами в товаристві друзів чи знайомих, чоловік буде завжди прагнути до вас доторкнутися. Наприклад, він може взяти вас за руку, поправити волосся або обійняти.

4. Сюрпризи і несподівані подарунки

Подарунки та сюрпризи без приводу - матеріальне вираження кохання з боку чоловіка. І тут зовсім не важливо, скільки коштує чоловічий подарунок. Головне, що він свідчить про кохання і прихильність.

5. Він намагається вас розсмішити

Немає нічого прекраснішого, ніж сміх коханої людини. Саме тому в період закоханості абсолютно всі чоловіки стають жартівниками. Якщо ваш партнер постійно жартує і веселить вас, знайте, таким чином він висловлює вам свою симпатію.

6. Він знайомить вас зі своїми друзями

Закоханий чоловік з легкістю знайомить свою дівчину з друзями і близькими. Демонструючи вас своєму оточенню, чоловік хвалиться вами. А хвалитися можна тільки тим, що по-справжньому любиш і цінуєш.

7. Він вигадує вам кумедні прізвиська, імена

Багато представників сильної статі вигадують пані свого серця кумедні прізвиська і смішні імена. З боку це здається малозначною дрібницею, але насправді, особливе ім'я говорить про його особливе ставлення до вас.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" писав про те, що як визначити, що у вас із чоловіком саме такий міцний духовний зв'язок? І, як зрозуміти, що поряд із вами "той самий"? Це не так вже й складно, якщо прислухатися до свого серця, розуму і до наших порад.