90% людей вважають, що щасливому шлюбу потрібна любов, але це не так! Відомий професор розклав по поличках, на чому має будуватися сім'я.

Професор філософії і колишній президент університету Хайфи Аарон Бен-Зеєв на сторінках журналу Psychology Today ставить надзвичайно актуальне питання: любов насправді важлива для шлюбу або її значення перебільшують?

"Чим старшим я стаю, тим менше часу я хочу витрачати на ту частину людства, яка не вийшла за мене заміж", - прорезюмировал Роберт Браульт.

Ідея про те, що основа будь-якого шлюбу — страсна любов, придбала популярність зовсім недавно, близько 200 років тому. Більшість культур вітали любов у шлюбі, але не вважали це почуття головною причиною для одруження. Любов була свого роду бонусом.

Популярні новини зараз
Почали змінюватися ціни на сезонні овочі: скільки коштуватиме кілограм огірків і помідорів 76-річний Стів Мартін із "Рожева Пантера" та "Оптом дешевше" йде з кіно заради 9-річної доньки: "Більше не хочу цього" Переговори з росією на сьогоднішньому етапі війни призведуть до поразки України та Європи - Подоляк Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Тепер шлюб вважається вторинним, відносини повинні будується виключно на любові. З появою ідеалу любові зросла кількість розлучень, цивільних шлюбів, неодружених і незаміжніх матерів-одиначок.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", ця суперечлива історія нещодавно облетіла весь Інтернет. Як повідомляється, дружина поїхала у відрядження, і вирішила відправити своєму ревнивому чоловікові фото. Здається, що на ньому немає нічого такого, але чоловік, один раз поглянувши на нього відразу ж подав на розлучення. Що ж такого він помітив?

Виявляється, чоловік відразу ж побачив цю руку і все зрозумів – дружина зраджувала йому нахабно все це час. Її невинне обличчя приховувало таку жахливу правду.

Сумно, звичайно, що пара розпалася, але чоловіка можна тільки привітати з тим, як швидко він зрозумів всю таємницю, а не ходив роками з локшиною на вухах.

Нагадаємо, всі знають, що виставляти на загальний огляд різні неприємності і сварки, що стосуються тебе і коханого — неприпустимо. Що ще можна розповідати людям про свої стосунки і як зберегти міцний шлюб.

Зазначимо, вже не перший рік одним з кращих прикладів зразкової сім'ї вважають Барака і Мішель Обаму. Вони тримають цей імідж впевнено і часто дають поради іншим. Цей шлюб триває 25 років, за цей час вони виховали двох чудових дітей.