Всі знають, що виставляти на загальний огляд різні неприємності і сварки, що стосуються тебе і коханого — неприпустимо. Що ще можна розповідати людям про свої стосунки і як зберегти міцний шлюб – передає Clutch.

Перше правило

Нікому не показуй інтимні фото: знімки, на яких хто-небудь з вас у відвертому вигляді. Це сокровенне, яке має бути тільки між вами.

Друге правило

Популярні новини зараз
Обладнання зламалося: в "Укренерго" заявили, що вимкнення світла будуть довшими Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

Про фінансові проблеми в родині ніхто не повинен знати. Проблеми з грошима завжди тимчасові, а якщо ви будете активно на них скаржитися знайомим, ваш чоловік або дружина назавжди залишаться в очах громадськості лузерами.

Третє правило

Подробиці ваших суперечок і сварок повинні залишатися між вами. З боку люди все-одно не зможуть об'єктивно оцінити конфлікт, почнуть його обсмоктувати.

"Без конфліктів не може бути розвитку, щаслива сім'я — це та, де є конфлікти, але вони правильно вирішуються. Коли хтось із подружжя не йде на компроміс, вважає, що він абсолютно правий, ставить ультиматуми, — таку сім'ю зберігати марно", — вважає психолог Сергій Лазарєв.

Четверте правило

Особисте життя на те й особисте, щоб залишатися в секреті. Коли ми розмовляємо зі своїм партнером ми сподіваємося, що наша розмова не вийде за межі сім'ї.

"Основа міцної сім'ї — це дружба між подружжям, яка важливіша інтимної сторони відносин, так як інтимність — це прояв інстинктів, а дружба — це тепло душі, це безкорислива любов. Якщо шлюб заснований тільки на еротичному почутті, він не може бути довговічним. Ослабнуть почуття — відбудеться зрада, і шлюб розпадеться", — говорить Лазарєв.

П'яте правило

Те, що твій партнер насправді думає про твоїх знайомих і друзів, ці самі друзі знати не повинні. Це тільки розсварить тебе з ними і звузить твій коло спілкування.

Буває, що й батьки, сестри, брати, не приймають обранця або обраницю члена своєї сім'ї. Те, що вони говорять про цю людину за його спиною, йому знати також не варто.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", жінки повинні розділяти спільний відпочинок із чоловіком і дітьми, якщо не хочуть втратити першого. Якщо ви бажаєте зберегти стосунки після весілля, то вам критично необхідно проводити відпустку удвох, без дітей.