Певні жіночі типажі довго можуть залишатися одні. А все через невміння проаналізувати свої власні почуття і зрозуміти, що насправді важливо.

Стурбовані браком дівчата вважають заміжжя самоціллю. Їм рідко важливо за кого виходити заміж. Головне – щоб покликали. Часто - це тиск суспільства, але ідея того, що заміжжя обов'язкове може нав'язуватися мамою з самого дитинства. І тоді вже доросла жінка відчуває себе неповноцінною, якщо не має штампа в паспорті.

Корисливі дівчата вибирають партнерів для спільного майбутнього виключно з його соціального статусу. Насамперед такі дами на побаченні запитують про розмір зарплати. Така дівчина віддає свою любов виключно за матеріальні блага.

Дуже романтична особа схильна ідеалізувати відносини, так і партнера. Образ чоловіка, який у неї склався по книгах і фільмах, має мало спільного з реальними хлопцями. Ідеального чоловіка вона готова шукати дуже довго, в результаті розчарувавшись у всіх чоловіках.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Постійно незадоволена панночка має нескінченний список претензій. Вона кожен день здатна знайти, кого засудити. Однак проблема полягає лише в ній, а не оточуючих. Вся злість часто йде від заздрості до більш успішним людям. Така жінка зможе змінитися, лише коли розбереться у власних бажаннях і знайде себе.

Проблемна жінка шукає чоловіка, щоб звалити на нього всю купу своїх життєвих проблем. Як тільки вона знаходить підходящого кандидата, то готова взяти на нього абсолютно все – від оплати рахунків за квартиру до вибору сукні на випускний її молодшої сестри. Спочатку така безпорадність може здатися милою, але насправді така жінка є майстерним маніпулятором.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" вчені здивували своєю заявою про те, що може привести до розлучення. Виявилося, що це надмірні ніжності. А для того, щоб зробити такий висновок, вчені провели дослідження тривалістю до 13 років. Добровольцями в дослідженні виступили 168 подружніх пар. Воно тривало протягом 13 років.