Шкарпетки коштували свободи 27-річному туристу в Індії.

В автобусі далекого прямування Пракаш Кумар роззувся і викликав невдоволення інших пасажирів. На найближчій зупинці хлопця висадили і викликали поліцію.

Копи затримав і туриста за порушення громадського порядку. При цьому скоро відпустили під особисті зобов'язання.

Популярні новини зараз
В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати У ЗСУ попередили про "смертельну зону": яке місто опинилося під загрозою ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги "Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що кого-то виверження вулкана дуже сильно лякає, оскільки цей природний катаклізм може обернутися непередбачуваними, а іноді і трагічними наслідками. Для інших, особливо туристів, це стало приводом зробити чергове яскраве Селфі на тлі хмар попелу, які піднімаються в небі.

Виверження вулкана Маунт Агунг на острові Балі стало причиною появи нового тренда в соціальній мережі Instagram. Велика кількість туристів почали активно робити фотографії з вулканічної гори на задньому тлі.