Коли вам починають грубити, буває дуже складно стримуватися. З цієї причини завжди важливо правильно реагувати на грубість, адже ваша реакція може вплинути на те, як з вами будуть спілкуватися в майбутньому.

Ми вам пропонуємо 5 важливих фраз, які зможуть роззброїти грубіяна.

Як відповісти на грубість

"Дякую"

Хоча це може здатися простим словом, воно, насправді, має велику силу. Якщо ви відповідаєте грубістю на грубість, то ви нічим не відрізняєтеся від вашого співрозмовника. Замість цього, варто сказати "спасибі". Це не дозволить людині грубити вам в майбутньому.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

"Ти маєш рацію"

Це найшвидший і найдостойніший спосіб попросити когось замовкнути. Краще просто сказати людині, що ви з ним згодні, а не сперечатися з ним, намагаючись довести свою точку зору.

"Ти мені грубиш"

Коли хтось чинить неправильно, ви повинні дати йому це зрозуміти, а не тримати все в собі. Люди повинні знати, що їх слова завдають шкоди, і що їм потрібно щось виправити.

Часто буває так, що людина просто не розуміє, що грубить. У таких ситуаціях варто йому просто про це сказати, повідомляючи, що якісь слова вам неприємно було почути.

"Думаю, що нам варто припинити цю розмову"

Багато людей грубіяни за своєю природою, і ви нічого не можете з цим вдіяти. Коли ви бачите, що людина почала грубити і ображати вас, скажіть йому про це відкрито, повідомте, що вам розмову стала нецікавою. Попросіть людини або змінити тему, або піти.

"Ти завжди готовий сказати щось неприємне, чи не так?"

Якщо ви говорите з людиною, якій подобається принижувати інших, дайте зрозуміти, що вона випромінюють негатив, і це не дуже добре. Натякніть, що варто приділити увагу своїм манерам.

Просто переконайтеся, що ви говорите це з посмішкою на обличчі. Нехай людина помітить, що говорить негативні речі, які в свою чергу поширюють негатив. Можливо, ця людина буде намагатися позитивніше дивитися на речі, коли в наступного разу заговорить з вами.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що поки одні чоловіки ходять на курси пікапа, інші – буквально купаються в жіночій увазі. Часто успіх у протилежної статі обумовлений навіть не зовнішніми даними або рівнем матеріального добробуту. Деякі представники сильної статі здатні закохати в себе, не прикладаючи для цього ніяких зусиль. Як з'ясувалося, астрологи можуть побачити цю особливість у деяких знаків Зодіаку.