Відчувати себе некомфортно у власному будинку – жахливо і неприродно. Не всі люди можуть ужитися разом: один звик до чистоти і порядку, а інший – справжній нечупара. Всі ми різні, і кожен з нас має свої особливості. Отже, астрологія допоможе розібратися в тому, з якими із знаків зодіаку вам було б ужитися найважче, а з якими простіше.

Діви

Ви знаєте, якими суворими перфекціоністами можуть бути Діви? Якщо ви відкладаєте прибирання вже котрий тиждень або повертаєте речі не в ідеальному стані, у вас будуть великі неприємності. Діви це ненавидять, тому вам з ними буде важко ужитися.

Водолії

Популярні новини зараз
76-річний Стів Мартін із "Рожева Пантера" та "Оптом дешевше" йде з кіно заради 9-річної доньки: "Більше не хочу цього" Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" Головне за ніч, 14 серпня: трагедія Анджеліни Джолі, зарплата 400 гривень, розцінки на окупантів та сувора правда Цибульської Андрій Шевченко, легенда українського футболу, показав як в 44 роки виглядає його дружина - американська модель
Показати ще

Водолії - люди закриті, вони не звикли проявляти свої емоції, а це означає, що тим самим вони можуть змусити свого партнера відчувати себе ніяково. Якщо ви звикли жити з людиною, з якою можна проговорили всю ніч, то Водолії - не варіант.

Стрільці

Стрільці постійно десь бродять і знаходяться в невпинному русі. Якщо ви будете жити разом з людиною цього знака, не дивуйтеся, якщо ви одного разу не застанете його вдома - цілком можливо, що він вже на шляху до Австралії, щоб трохи розвіятися.

Риби

Якщо ви живете разом з Рибами, у вас буде постійне відчуття, що навіть коли вони знаходяться в кімнаті, їх ніби й немає. Риби часто витають десь далеко в своїх мріях і фантазіях. Вони надзвичайно креативні, але іноді їх творчість веде до безладдя.

Леви

Леви вимагають багато уваги до своєї персони, навіть коли знаходяться в домашній обстановці. Леви люблять розважатися, і якщо ви не любите галасливі компанії і вечірки, то Лев для вас - це дуже некомфортний сусід. Єдиний плюс - це нестримна щедрість Лева.

Скорпіони

Скорпіони володіють добре розвиненою інтуїцією: вони знають, що ви відчуваєте, перш ніж ви це озвучите. Із Скорпіонами може бути важко ужитися з-за того, що вони занадто ревниві і звикли маніпулювати. Але знайте, якщо ви заробили його довіру - у вас з'явився вірний друг на все життя.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що багато сказано про типові характеристики знаків Зодіаку: хтось дуже розумний, хтось найбільш сексуальний, а хтось непристойно заздрить. Нам варто згадати про реальну статистику. Так, щоб продемонструвати злочинні схильності, в ФБР розкрили дати народження серійних вбивць.

Згідно з результатами їх дослідження, деякі знаки Зодіаку більш схильні до певних типів злочинів.