Фахівці, вивчивши риси характеру чоловіків по даті народження і знакам Зодіаку визначили, хто може стати надійним партнером по життю, а з ким буде завжди весело і легко.

Овни відрізняються своєю цілеспрямованістю. Вони здатні довго бути з активною жінкою, яка буде встигати за ним у всіх його починаннях.

Тільці здатні стати справжньою кам'яною стіною для коханої жінки. Вони внутрішньо дуже сильні і спокійні. Готові принести комфорт і відчуття безпеки в сім'ю.

Рак – дуже чуттєвий і ніжний партнер. Здатний оточити свою кохану турботою, але дуже ранимий. У разі конфлікту довго приходить до тями.

Лев - пристрасний і ніжний кавалер. Він завжди виділяється своєю яскравістю, але рідко любить обмежувати себе серйозними стосунками.

Популярні новини зараз
Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році "Зимові" платіжки за газ змусять гаманці "схуднути": чому українцям доведеться платити більше Зірка "Дизель шоу" Єгор Крутоголов передав ЗСУ корисний презент для відплати окупантам: "До перемоги" Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка
Показати ще

Діви є практично ідеальними чоловіками. Хоча і не відразу готові показати і розповісти про свої почуття. Однак у відносинах вони дбайливі й віддані. Улюблені з ними завжди відчувають себе щасливо і приємно.

Терези здатні принести романтику в буденність. З ними цікаво спілкуватися, вони ерудовані співрозмовники. Завжди життєрадісні і легкі. Вони прагнуть до гармонії і рівноправності у стосунках.

Скорпіони досить складні особистості. Вони чуттєві, але в якийсь момент можуть стати абсолютно байдужими до минувшини об'єкту пристрасті. Досить незалежні. У відносинах з ними непросто, але цікаво.

Стрільці заряджають партнера своєю життєрадісністю. Волелюбні, тому рідко затримуються в серйозних відносинах. Здатні принести в сімейне життя різноманітність і свято.

Козеріг може принести в сімейне життя впевненість у завтрашньому дні і стабільність. Він дуже надійний партнер, який готовий багато чого зробити для своєї коханої.

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" літо грошових удач - саме таким буде цей сезон для шести знаків Зодіаку.