Хоча погода в столиці обіцяє бути далеко на найкращою, ми все одно вирішили написати для вас афішу на вихідні в Києві. Адже сидіти вдома і нічого не робити це не вихід.

Афіша на вихідні в Києві

Фестиваль: Нове німецьке кіно

Це буде досить цікавий фестиваль, де ви зможете познайомитися, як з новинками німецького кіно, так і заглибитися в його історію. Для людей, яким цікава німецька культура, дуже цікавий захід.

Коли: 12 – 18 жовтня
Де: кінотеатр Київ
Скільки: 80 грн

Фестиваль Doom Over Kiev

Це головний фестиваль doom metal музики в Україні. На цих вихідних у них буде 10 річниця. Сказати, що там буде круто – нічого не сказати. Організатори запросили величезну кількість груп, які будуть розважати всіх.

Коли: 14-15 жовтня
Де: Atlas
Скільки: 790-1900 грн

Кураж Базар

А на цих вихідних барахолка відзначатиме день народження. Тому крім того, що відбувається зазвичай, тут буде: 300 продавців, дитяча зона, фуд-корт, бари, б'юті-зона, собачки, концерт. Це допоможе вам повеселитися на вихідних у Києві.

Коли: 14-15 жовтня
Де: арт-завод "Платформа"
Скільки: 50 грн

Маркет "Все.Свої"

Вже традиційний для України маркет, знову запрошує всіх любителів шопінгу. І в жовтні їх буде аж два. На першому ви зможете придбати пальто, а на другому теплі дитячі речі.

Коли: 14-16 і 21-22 жовтня
Де: Десятинна, 12
Скільки: безкоштовно

Всеукраїнський марш за права тварин

Це вже не перший подібний захід, але саме цей марш обіцяє бути особливо масштабним. Він буде проходити у багатьох містах України, включаючи Київ.

Коли: 15 жовтня, початок о 12:00
Де: парк Шевченка
Скільки: безкоштовно

Виставка старовинної зброї

Така подія буде проходити в честь свята "День українського козацтва". Тому в національному заповіднику "Софія Київська" відкриється виставка старовинної зброї "Козацька Покрова". Там буде показано понад 40 видів старовинної зброї. І якщо ви любитель подібного, то сюди неодмінно потрібно варто заглянути.

Де: національний заповідник "Софія Київська"
Коли: 14 жовтня
Скільки: 20 грн