Відомий виконавець Леонід Агутін зазначив, що чутки про те, наче це він співає замість Анжеліки Варум в пісні «Все в твоїх руках» - це всього лише чутки. Він дав коментарі з цього приводу журналісту Юрію Дудю, повідомивши, що це звичайнісінький збіг - в піснях Варум звучить її голос.

Про це повідомляє ресурс Meduza.

Вже декілька років шириться теорія про те,що пісню «Все в твоїх руках» насправді виконав Агутін. В інтернеті є відео, автори якого знижують голос Варум на два тони і отримують голос, який дуже схожий на Агутіна.

https://youtu.be/3Y_IQjvbvcg

Приклад з «Все в твоїх руках» і з піснею Варум «Художник, що малює дощ» продемонстрував музикант Нейромонах Феофан у 2017 році. І в першому, і в другому треці було чутно голос Агутіна. Андрій Малахов також впевнений, що це підстановка.

Популярні новини зараз

Петру Порошенку обрали запобіжний захід, центр Києва оточили сотні правоохоронців: ексклюзивний репортаж з місця подій

Була з Андрієм Данилком задовго до Інни Білоконь: куди зникла та як змінилася Геля з "СВ-шоу"

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

Тоня Матвієнко привчила до особливої розкоші свою доньку від Арсена Мірзояна: викликає заздрість

Показати ще

Проте Агутін запевняє, що вінне має до цього відношення. Він повідомив Дудю, що перша пісня була записана в 1997 році, а друга - ще в 1991-му, колитой ще й не пересікався з Варум. Музикант сказав, що в ті далекі часи, ще не було можливості, не змінюючи швидкості, змінити тональність голосу, бо це б відбилося і на темпі.

Агутін прокоментував: «[Феофан-то] це зараз робить [на комп'ютері]:" Дивіться, блін, вони так і зробили свого часу! "На чому, чувак, ми це зробили? У нас таких комп'ютерів не було! На плівці, єп? ».

Про цей інцидент вже близько 20 років знали і Варум, і Агутін. «Я сам коли в перший раз це почув, я просто опупел», - повідомив музикант.

Дещо раніше, у 2014 році Агутін заявляв, чому манера виконання Варум так подібна до його манери: «Чому так схожі манера, ритм, штрих, цілком зрозуміло. Пісня моя, і співачка чудово наслідує манері автора ».А стосовно схожості тембрів він конкретно не сказав: «Нічого не поробиш, друзі, деякі явища не підвладні людському розумінню, вони просто існують».

Як повідомляв портал "Знай.ua" музикант Леонід Агутін показав свою позашлюбну доньку.