Незважаючи на те, що компанія, яка випускає ляльок Барбі, зараз щосили намагається бути більш толерантною і випускати ляльок різної зовнішності, більш схожих на звичайних людей, блакитноока білявка з довгими ногами і осиною талією як і раніше вважається еталоном краси.

У всякому разі для певної категорії дівчат це саме так. І якщо деякі панянки задовольняються висвітленням волосся і використанням ботокса, то інші доводять своє тіло до абсолютно карикатурного стану.

Однією з таких фанаток Барбі є китаянка Офелія Ваніті. Щоправда, дивлячись на її сьогоднішні фотографії, навряд чи можна здогадатися, що дівчина насправді є азіаткою. З допомогою пластичних операцій вона повністю змінила форми обличчя. Ніс, вилиці, підборіддя, губи, очі - все піддалося радикальним змінам.

Офелія вже витратила на свою зовнішність більше 35 000 доларів і не збирається на цьому зупинятись. Вона збирає гроші на нові операції, оскільки, на її думку, для повного щастя їй необхідно збільшити груди і сідниці. Крім того,  для повного ефекту фігури "пісочний годинник" Офелія хоче видалити відразу шість ребер."Мені завжди подобалася Барбі. У дитинстві мені постійно дарували цю ляльку на Різдво і на день народження. У мене їх було десятки, і я постійно з ними бавилась. Мені подобається те, як вона виглядає, тому що не дивно, що ставши дорослою, я вирішила виглядати так само, як і вона. Вона для мене справжня ікона, "- говорить Офелія.Зараз Офелії 30 років, але дивлячись на її підліткові фотографії не віриться, що тоді дівчина хотіла виглядати, як Барбі. Вона одягалася як гот - у все чорне, з темним макіяжем, і при цьому була неймовірно худою. Як зізнається сама Офелія, тоді вона дійсно страждала від анорексії, але навіть тепер знімки, на яких можна буквально побачити кожну кісточку дівчини, їй самій здаються прекрасними.Зараз дівчина кожні півроку робить собі ін'єкції Ботокса в губи. "Це зовсім не боляче," - ділиться вона враженнями. Щоб уникнути болючої ринопластики, дівчина обмежилася спеціальними філлерами в ніс для виправлення його форми.

У білявку вона пофарбувалася півтора роки тому. І хоча її очі виглядають не природно великими, Офелія не зізнається, що робила операції на повіках.  Можливо, і справді вся справа в макіяжі (дівчина розповіла, що кожен день витрачає не менше 3 годин на нанесення косметики) і в обробці фотографій. Крім того, дівчина використовує контактні лінзи, які значно збільшують розмір райдужки очей."Я не одягаюся, як Барбі, щодня. Якщо я вибігла в магазин, то можу навіть і не нафарбуватися. Але якщо йду на вечірку або зустріч якусь, то, звичайно, я повністю перетворююся. Люди впізнають мене на вулиці, просять зробити зі мною фотографії, говорять компліменти", - тішиться Офелія.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 32-річна українська фотомодель, а віднедавна й актриса Валерія Лук’янова, більше відома як "одеська Барбі", розповіла шанувальникам, за допомогою чого їй вдається підтримувати таку фігуру.