Фанати Анастасії Волочкової добре знають, що балерина любить виставляти своє особисте життя на показ. Ось тільки дивно, що при цьому Волочкова ненавидить, коли її життя починають обговорювати. Про це пишуть російські ЗМІ.

На своїй сторінці в Instagram знаменитість опублікувала пост, який би з радістю прокоментували її читачі, якщо б Волочкова не закрила доступ до коментарів. На фото Анастасія стоїть на колінах в спокусливій позі на дивані. В руках у неї кошик з квітами.

Поряд з балериною стоїть стіл, прикрашений свічками, фруктами, шоколадом і келихи з вином. По всьому видно, що Анастасія Волочкова готується до приємної і романтичної зустрічі.

Щоб пояснити що в гості вона чекає не подругу, Волочкова підкреслила атмосферу фотографії підписом «Нові почуття диктують нову радість». Анастасія також написала, що без романтики життя їй здається нудним, а емоції роблять світ навколо радісніше, додаючи в нього фарби.

Популярні новини зараз
Викупаємося в цукрі та обсипемося м'ясом: в Україні змінилися ціни в Ашані та Метро, ​​перелік подешевшань Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою Українці більше не побачать доларів? Що буде з курсом під кінець року
Показати ще

Після неймовірної кількості скандальних пригод, в які потрапляла балерина, в кінці минулого року її особисте життя знову стала предметом інтересу шанувальників. Коли Волочкова припинила відносини з програмістом, шанувальники активно обговорювали, хто ж прийде на його місце. Судячи з усього, Анастасія вже знайшла йому заміну.

Горювала Волочкова недовго: тепер балерина натякає на появу нового шанувальника. Вона викладає в Instagram фотографії з численним дорогими подарунками від залицяльника і пише про те, що щаслива любити і бути коханою. Судячи з усього, нинішній шанувальник краси і таланту Волочкової багатіше за Михайла: ходили чутки про те, що його порівняно невеликий дохід Волочкову не влаштовував, бо "любов пішла на спад".

Користувачі ж соціальних мереж говорять про те, що балерина "міняє чоловіків, як рукавички", чим показує не дуже правильний приклад для маленької дочки. Між тим, частина публіки навпаки — заступається за жінку. Вони дотримуються тієї думки, що вона просто ще не знайшла своє жіноче щастя, і не гріх його шукати. Скептики ж рекомендують балерині шукати це саме щастя "мовчки", не надаючи недоброзичливцям можливості вести рахунок її ухажерам.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", Балерина показала фото з свого розкішного будинку, але публіка за традицією прийшла в жах.