Скандальна російська балерина Анастасія Волочкова після тривалого відпочинку на Кіпрі зі своєю донькою Аріною виклала в Instagram не тільки типові шпагати, фото в безглуздому купальнику і дивні пісні під місяцем, але ще й наочно показала, як летіти в літаку, щоб тебе всі зненавиділи. Так, на своїй сторінці вона поділилася знімками покалічених від танців ніг, які взграмоздила на стінку. Навіщо балерина прихопила з собою шубу на спекотний курорт - залишилося загадкою.

"Хто в будиночку живе?..А ми з Арішою багато в чому схожі. І довжиною ніжок теж. І характером і добротою. Кльовий був відпочинок на Кіпрі."- підписала серію кадрів Волочкова. Однак фоловерам зовсім не сподобалася поведінка Анастасії на борту.
"Розкіш і велич в економ-класі", "А чому у шубі?", "Настя, ну жодна знаменитість не дозволяє собі такого. Вони не заслужили, так? Ну скільки можна одне і те ж.", "Звичайно, ви мене вибачте. Але бувало ,що був переліт Сахалін -Москва . Це на хвилиночку 8-9 годин . І як би я не втомлювалася , я ніколи не задирала ноги . Це не естетично ,навіть з найкращим педикюром", "Нафарбуватися ніколи не забуває, а голова вічно брудна!", "Ну чому ви дозволяєте собі ходити з таким піздецом на голові, ну жир ж по лобі вже біжить?!?! Чому перед перельотом не прийняти душ, чума ви наша народна?!?'"- обурювалися шанувальники артистки.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Анастасія Волочкова прославилася не скільки своїм талантом, скільки умінням впасти в шпагат де попало, зазвичай ще і в купальнику. Не чужі художник і фотографії в саунах і лазнях. На цей раз Волочкова вирішила, що непогано було б це все поєднати і розсунула ноги в турецькому хаммаме.